تریلر جدیدی از عنوان Battle Princess Madelyn منتشر شد

۲ آبان ۱۳۹۷ - ۲۰:۱۵

استودیوی Casual Bit Games تریلر جدیدی از عنوان Battle Princess Madelyn را منتشر کرده است. تاریخ دقیق عرضه‌ی بازی به زودی مشخص خواهد شد.

امروز یک تریلر جدید از عنوان دو بعدی و نقش‌آفرینی Battle Princess Madelyn، ساخته‌ی استودیوی مستقل Casual Bit Games منتشر شده است. این عنوان که پاییز امسال منتشر خواهد شد، سرمایه و بودجه‌ی خود را از طریق کمپین کیک‌استارتر به دست آورده است. این استودیو در زمان پیوستن به این کیمپین، مبلغ هدف خود را ۶۰ هزار دلار اعلام کرده بود ولی در نهایت موفق شد بیش از ۲۱۲ هزار دلار بدست آورد.

این بازی در ابتدا قرار بود در سه ماهه‌ی اول سال ۲۰۱۸ میلادی عرضه شود ولی به دلیل مشکلات پیش آمده در روند ساخت، انتشار آن به زمانی دیگر موکول شد. تیم سازنده‌ی این عنوان تایید کرده است که آن‌ها حالت آرکید را برای شبیه‌سازی عناوین کلاسیک و قدیمی به بازی اضافه کرده‌اند و این حالت در زمان عرضه در دسترس خواهد بود.

این بازی داستان یک شوالیه‌ی در حال آموزش و سگش Fritzy را روایت می‌کند که قصد دارد کشور را از دست یک جادوگر خبیث نجات دهد. این بازی از عناوینی مانند Ghouls N’ Ghosts و Wonder Boy 3: The Dragons Trap الهام گرفته شده است و شامل ویژگی‌هایی مانند تنظیم خودکار درجه سختی می‌شود. همچنین بازی‌بازان می‌توانند در هنگام تجربه‌ی بازی به موسیقی‌های کلاسیک قدیمی و یا موسیقی جدید ساخته شده توسط Gryzor 87 گوش دهند.

این بازی شامل ده مرحله‌ی متفاوت می‌شود که هر مرحله خود از ۵ بخش مختلف تشکیل شده است. همچنین در این بازی شاهد حضور المان‌هایی مانند سلاح‌های قابل ارتقا، سلاح‌های ویژه و آیتم‌ها و مراحل مخفی هستیم. کسانی که روند ساخت این عنوان را از نزدیک دنبال کرده‌اند اطلاع دارند که این عنوان براساس ایده‌ها و نظرات دختر طراح ارشد بازی، Christopher Obritsch ساخته شده است. استودیوی سازنده در جریان یک کنفرانس خبری درباره‌ی این عنوان گفته است:

از زمان طراحی‌های ابتدایی بازی تا یک کمپین کیک‌استارتر موفق که بیش از ۲۱۲ هزار دلار را در اختیار ما گذاشت، عنوان Battle Princess Madelyn براساس نظرات و بازخوردهای دخترم توسعه یافته و رشد کرده است. من باور دارم که ما به همه‌ی اهدافمان و حتی بیشتر از آن رسیده‌ایم. بازی‌بازان با عنوانی طرف هستند که با برنامه‌ریزی دقیق، فداکاری و عشق فراروان ساخته شده است.

عنوان Battle Princess Madelyn در زمانی نامشخص برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ، پلی‌استیشن ویتا و Wii U عرضه خواهد شد. به گفته‌ی استودیوی سازنده، تاریخ دقیق عرضه‌ی بازی به زودی مشخص خواهد شد. تریلر منتشر شده از این عنوان را می‌توانید در ادامه مشاهده کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P و نرخ فریم ۶۰

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید