جبران تاخیر انتشار بازی Battlefield V با انتشار آیتم‌های رایگان و تزئینی

۱ آبان ۱۳۹۷ - ۱۹:۳۰

حتما باید بدانید که بازی Battlefield V با تاخیر به دست کاربران خواهد رسید. حال سازندگان بازی قصد دارند با انتشار آیتم‌های رایگان مختلف، این تاخیر را جبران کنند.

جدیدترین نسخه از سری بازی معروف Battlefield یعنی Battlefield V، در سال جاری میلادی با تاخیر به دست کاربران خواهد رسید. در واقع این بازی در ابتدا قرار بود در تاریخ ۲۷ مهر ماه سال ۱۳۹۷ (۱۹ اکتبر سال ۲۰۱۸) منتشر شود. اما بعد از بررسی‌های مختلف سازندگان و برگزاری نسخه‌های آزمایشی مختلف، تصمیم گرفته شد تا بازی با تاخیر مواجه شود تا سازندگان زمان کافی برای ارائه‌ی یک تجربه ی مناسب به کاربران را داشته باشند.

البته موضوع تاخیر این بازی مدت‌ها قبل تایید شد اما هم‌اکنون، مدیر عامل شعبه‌ی استکهلم (Stockholm) استودیو دایس (DICE) یعنی اسکار گابریلسون (Oskar Gabrielson) اعلام کرده که آن‌ها موضوع این تاخیر را فراموش نکرده‌اند. در واقع قرار است این تاخیر که خشم و ناراحتی عده‌ای از بازیکنان را به دنبال داشته، با انتشار آیتم‌های رایگان و تزئینی جبران شود.

در حال حاضر، اولین هدیه‌ی رایگان سازندگان به کاربران مشخص شده و این هدیه، یک نشان SNAFU، یک کلاهخود اسکار مایک و یک جمجمه را شامل می‌شود که تنها جنبه‌ی تزئینی و ظاهری دارد و می‌تواند جلوه‌ای تازه برای کاربران داشته باشد. این هدیه از همان روز اول در دسترس کاربران خواهد بود و می‌توانید تصویر آن را در قسمت پایین تماشا کنید:

بازی Battlefield V در تاریخ ۲۹ آبان ماه سال ۱۳۹۷ (۲۰ نوامبر سال ۲۰۱۸) برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان عرضه خواهد شد و هم‌زمان با آن، هدیه‌ی روز اول بازی در نخستین بخش خود، به دست بازیکنان خواهد رسید. از جدیدترین اخبار این بازی، می‌توان به انتشار تریلر بخش تک‌نفره‌ی بازی اشاره کرد که لحظلات مختلف و هیجان‌انگیز این قسمت را به تصویر کشید. تریلر بخش تک‌نفره در اینجا قابل مشاهده است. همچنین این عنوان، از یک بخش بتل رویال نیز برخوردار خواهد بود که به نظر می‌رسد قرار است تجربه‌ای متفاوت را به کاربران ارائه دهد. به تازگی اعلام شده که در آینده، اطلاعات بسیار مهمی از این بخش منتشر می‌شود و قادر خواهید بود تا در اینجا، جزئیات آن را مطالعه کنید. در نهایت مطلب پیش نمایش بازی به قلم مصطفی زاهدی که بخش‌های مختلف و مهم بازی را بررسی می‌کند، در اینجا قابل مطالعه است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید