گیفت کارت
گیفت کارت

وجود مشکلات مختلف در نسخه‌ی دسترسی زودهنگام بازی World War 3

۱ آبان ۱۳۹۷ - ۱۸:۳۰

طبق جدیدترین اخبار دنیای بازی‌های ویدئویی، به تازگی از سوی کاربران اعلام شده که بازی World War 3 دارای مشکلات مختلفی است که به تجربه ی آن‌ها صدمه وارد می‌کند.

همان‌طور که اطلاع دارید، بازی World War 3 چند روزی است که در قالب نسخه‌ی دسترسی زودهنگام به کاربران ارائه شده و در حال حاضر، بازیکنان مختلفی از سراسر جهان مشغول تجربه‌ی آن هستند. این بازی در دسته عناوین شوتر اول شخص قرار می‌گیرد که با ارائه‌ی یک تجربه‌ی اکشن و تاکتیکی، می‌تواند تا مدت‌ها شما را سرگرم کند.

حال به نظر می‌رسد که در ابتدایی‌ترین نسخه‌ی بازی، مشکلات مختلفی وجود دارد که البته چندان دور از انتظار هم نبود. بزرگ‌ترین مشکلی که از سوی کاربران بازی World War 3 گزارش شده است، مشکل اتصال به سرورهای بازی بوده که در برخی از مواقع، هیچ یک از کاربران توانایی وصل شدن به آن را نداشنتد. به نظر می‌رسد که سیستم همگام‌سازی بازیکنان دارای مشکلات فنی و فراوانی است. از سویی دیگر، لودینگ‌های مختلف خشم کاربران را به دنبال داشته و زمان زیادی را از آن‌ها گرفته است. در واقع عده‌ای از کاربران ادعا می‌کنند که این لودینگ‌ها بی پایان بوده و در بعضی از مواقع، بازیکنان مجبور به راه‌اندازی دوباره‌ی عنوان World War 3 شده‌اند.

در همین بین، تیم سازنده‌ی بازی یعنی فارم ۵۱ (Farm 51) نسبت به وجود این مشکلات واکنش نشان داده و اعلام کرده که ریشه‌ی ایجاد این مشکلات، در بخش‌های ورود کاربران به حساب کاربری (Log In) و بخش تشخیص هویت (Authentication) سرورها بوده است. سپس مشخص شد که با اتمام عملیات بررسی میزان و نوع مشکلات موجود در بازی، یک به‌روزرسانی متفاوت برای آن منتشر شده تا ایرادهای موجود را برطرف کند. در واقع هنوز مشخص نیست که این به‌روزرسانی در چه زمانی به دست کاربران خواهد رسید اما، سازندگان اعلام کرده‌اند که ایجاد این مشکلات آزاردهنده، تجربه‌ی لذت‌بخش بازی را از بین برده و تیم سازنده در ارائه آن گیم‌پلی مدنظر خود، ضعیف بوده است.

به هرحال پیشنهاد می‌شود که برای انتشار به‌روزرسانی جدید بازی World War 3 صبر داشته باشید زیرا به نظر می‌رسد که در آینده خبرهای جدیدی در راه است.

همچنین می‌توانید از اینجا، به مطالعه‌ی نقد و بررسی بازی World War 3 به قلم مهدی رحیمی بپردازید.

0
0
PC

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • Alireza-spv گفت:

  خریدمش دارم بازی میکنم
  انصافا بازی شوتر عالیه
  گان پلی فوق العاده ای داره کالاف و بتل رو کامل با هم قاطی کرده
  اسلحه هاش از فشنگ تا اسکین شخصی سازی میشن و مهم تر اینکع بخش پولی تو این بازی نی اصلا چیزی به نام level وجود نداره ک واسه کسایی ک مشغله دارن و وقت level up ندارن واقعا عالیه
  بهترین بخش بازی واقعی بودنشه بزنی تو کله ی نفر میمیره مثه کالاف سه خشاب واسه کشتن ی نفر بکار نمیره
  حقیقتا اگه همت کنع سرور ها رو ردیف کنه باگاشو هم رفع کنه کلی طرفدار پیدا میکنه چون الان کالاف و بتل کمپینو تعطیل کردن و فقط مالتی پلی خالین و این بازی چون تو زمان حاله هرچندم گرافیکش ب اونا نرسه اما آنلاینش لذت بخش تره

  0
  0