استودیو سی‌دی‌پراجکت‌رد هیچ برنامه‌ای برای عرضه‌ی Thronebreaker برروی نینتندو ندارد

۱ آبان ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۰

به نظر می‌رسد که فردا یعنی ۲ آبان روز عرضه‌ی یکی از بهترین بازی‌ها در سبک کارتی باشد. شرکت لهستانی سی دی پراجکت رد (CD Project Red) با انتشار بازی Thronebreaker قصد دارد تا این سبک را باری دیگر ارتقا داده و آن را عمیق‌تر کند. یقینا تمامی هواداران این سبک علاقه دارند که بتوانند این عنوان را تجربه کنند، این امر شامل افرادی که کنسول نینتندو سوئیچ دارند نیز می‌شود. ولی به نظر می‌رسد که استودیو‌ی سازنده برنامه‌ای برای انتشار این بازی برروی کنسول نینتندو سوئیچ ندارد. 

طی مصاحبه‌ای با استودیوی سی دی پراجکت رد، اعلام شد که این شرکت فعلا هیچ‌گونه برنامه‌ای برای انتشار بازی Thronebreaker برروی کنسول نینتندو سوئیچ و یا سیستم‌عامل‌های اندروید و ios ندارد. این در حالی است که دیگر بازی بسیار محبوب در سبک کارتی یعنی Hearthstone نیز برای نینتندو سوئیچ در دسترس نیست. دوستداران این سبک هم‌اکنون در صورت تمایل می‌توانند از بازی‌هایی مانند  UNO و Spider Solitaire لذت ببرند که در حال حاضر برای نینتندو سوئیچ در دسترس هستند.

Thronebreaker: The Witcher Tales در چهارشنبه ۲ آبان ۱۳۹۷ (۲۴ اکتبر ۲۰۱۸) برای رایانه‌های شخصی و در سه‌شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۷ (۴ دسامبر ۲۰۱۴) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان عرضه خواهد شد. شما همچنین می‌توانید نقدها و نمرات مربوط به این بازی را تحت عنوان حماسه‌ای جدید از سی‌دی‌پراجکت‌رد | نقدها و نمرات Thronebreaker: The Witcher Tales مطالعه فرمایید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید