تریلری جدید از بازی Override: Mech City Brawl منتشر شد

۳۰ مهر ۱۳۹۷ - ۱۸:۴۵

به تازگی تریلری جدید از بازی مبارزه‌ای Override: Mech City Brawl منتشر شده که بخش‌های مختلفی مثل جزئیات داستان و بخش شخصی‌سازی را به کاربران نشان می‌دهد.

در تیر ماه سال جاری، بازی Override: Mech City Brawl توسط شرکت مودوس گیمز (Modus Games) و استودیو بالانس (The Balance) معرفی شد و توانست نظر طرفداران بازی‌های مبارزه‌ای و سه بعدی را به خود جلب کند. حال آن‌ها منتظر انتشار یک بازی موفق و ایده‌آل در این سبک هستند و عنوان Override: Mech City Brawl تا کمتر از دو ماه دیگر به دست آن‌ها خواهد رسید.

اخیرا ویدئویی جدید از بازی Override: Mech City Brawl منتشر شده که می‌تواند کاربران را با بخش داستانی آشنا کند. مک‌ها یا ربات‌ها، حرف اول را در این بازی خواهند زد و از اهمیت بالایی برخوردار خواهند بود. در این ویدئو، می‌توانید شاهد مبارزه‌ی این ربات‌ها با بیگانگان باشید که قصد تجاوز به زمین را دارند. از سویی دیگر و در رابطه با سیستم شخصی‌سازی بازی، محیط The Garage به تصویر کشیده خواهد شد که در آن می‌توانید فعالیت‌های مختلفی را با محوریت شخصی‌سازی تجهیزات مختلف، انجام دهید. از طریق کسب امتیازهای بیشتر و تکمیل کردن ماموریت‌ها، می‌توانید پوسته‌های مختلف و متفاوت را برای ربات‌های موجود در بازی به دست آورید و آن‌ها را به امکانات و قابلیت‌های جدیدی مجهز کنید. در این حالت تعدادی از این تجهیزات، کاملا محدود و انحصاری خواهند بود و به سختی در بازی یافت می‌شوند.

از لحاظ محتوایی، بازی Override: Mech City Brawl از حالت‌های جدید و متنوعی پشتیبانی خواهد کرد که می‌تواند تا مدت‌ها شما را سرگرم کنند. ۱۲ ربات یا مک در بازی وجود دارند که در تمامی نقاط زمین، در حال مبارزه با یکدیگر هستند. به غیر از تجربه‌ی بخش تک نفره‌ی این عنوان، می‌توانید حالت‌های ۱ به ۱ و ۲ به ۲ را نیز در کنار حالت چهار نفره‌ی split-screen تجربه کنید. همان‌طور که می‌دانید، در این حالت صفحه نمایش به چهار قسمت تقسیم شده و قادر خواهید بود تا در کنار دیگر دوستان خود، از بازی لذت ببرید. اما در نهایت، یک حالت چهارنفره‌ی دیگر نیز در عنوان Override: Mech City Brawl وجود دارد و در جریان آن، هر کاربر می‌تواند یک قسمت از بدن ربات را کنترل کرده و با دیگر بازیکنان، تعامل داشته باشد.

تریلر جدید بازی Override: Mech City Brawl:

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰

بازی مبارزه‌ای Override: Mech City Brawl در تاریخ ۱۳ آذر ماه سال ۱۳۹۷ (۴ دسامبر سال ۲۰۱۸) به طور رسمی برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ در دسترس خواهد بود. نسخه‌ی فیزیکی این اثر Super Charged Mega Edition نام دارد و به صورت محدود به دست کاربران خواهد رسید. در این حالت اگر قصد دارید تا به نسخه‌ی فیزیکی بازی مذکور دسترسی داشته باشید، همین حالا به فروشگاه آمازون مراجعه کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید