انتشار نسخه سانسور نشده Agony در هالووین

۲۹ مهر ۱۳۹۷ - ۲۲:۳۰

بازی Agony که به تازگی منتشر شده است، تجربه‌ی یک بازی گرافیکی و ترسناک را برای شما به ارمغان می‌آورد. اگر از طرفداران این بازی هستید، خبر خوبی برای شما داریم. نسخه سانسور نشده بازی Agony در هالووین منتشر خواهد شد.  بازی‌بازانی که نسخه اصلی بازی را دارند، می‌توانند با نود درصد تخفیف این نسخه را خریداری کنند.

تصاویر منتشر شده از این نسخه نشان می‌دهد که سازندگان تا چه میزان در ساخت آن موفق بوده‌اند. گرافیک بازی بسیار خیره‌کننده است به گونه‌ای که رضایت علاقه‌مندان به بازی‌های ترسناک را جلب می‌کند. در نسخه قبلی بازی برخی مشکلات در گیم‌پلی وجود داشت که توسط مردم گزارش شده بود. هنوز مشخص نیست که استودیو مدمایند (Madmind) در این نسخه اقدام به برطرف‌سازی این مشکلات کرده است یا خیر اما مطمئنا بازی‌بازان به دنبال تغییرات خواهند بود.

سازندگان بازی Agony مدتی پیش در سایت اختصاصی استودیو مدمایند بیانیه‌ای را منتشر کردند که در آن اعلام شده بود انتشار  نسخه سانسور نشده‌ی بازی به دلیل برخی مشکلات مالی لغو شده‌ است. همچنین آن‌ها در این بیانیه به برخی دیگر از مشکلات این استودیو پرداخته بودند. با این وجود، هنوز هم دلیل انتشار نسخه سانسور نشده‌ی Agony در هالووین مشخص نیست.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید