اطلاعات جدیدی از بازی Anthem منتشر شد

PC، PS4، Xbox One، اخبار بازی ۲۹ مهر ۱۳۹۷ - ۲۲:۱۵

با این‌که توسعه دهندگان بازی Anthem همچنان از طریق توئیتر و ردیت به سوالات طرفداران پاسخ می‌دهند. اما مدتی است که شاهد نمایش جدیدی از عنوان نقش آفرینی استودیوی‌ بایوور (Bioware) نبوده‌ایم. حال به تازگی مشخص شده است که “به زودی” تریلر جدیدی از Anthem منتشر خواهد شد.

آقای اندرو جانسون (Andrew Johnson)، رئیس بخش ارتباطات جهانی بایوور، اخیراً در طی پاسخ به سوالات طرفداران در انجمن ردیت، اعلام کرد که روند توسعه‌ی Anthem به مرحله‌ی خاصی رسیده و هم‌اکنون تیم توسعه دهنده “بشدت در حال کار برروی آن است”. حال با این‌که تمرکز آن‌ها برروی توسعه‌ی بازی است اما “به زودی” چیز جدیدی را نشان خواهند داد.

قطعاً تیم ما بشدت در حال کار برروی بازی است. اما این بدین معنی نیست که به زودی چیز جدیدی را نمایش نخواهیم داد. من کاملاً درک می‌کنم که “به زودی” دیگر کلیشه‌ای شده است اما در حال حاضر تنها می‌توانم همین را تائید کنم.

در همین حال، آقای بن اروینگ (Ben Irving)، تهیه‌ی کننده‌ی ارشد Anthem، نیز در حال پاسخ دادن به سوالات طرفداران در توئیتر بود. وی اعلام کرد که بایوور در نظر داشته تا کلاس‌های Melee را در بازی قرار دهد و به همین دلیل، آن‌ها تصمیم گرفتند تا برای لباس The Interceptor، ابزار‌هایی (Gear) را طراحی کنند تا بازی‌بازان بتوانند کلاس Melee خود را بسازند. البته لازم به ذکر است که منتظر حالت مخفی کاری نباشید.

علاوه بر این، اروینگ توضیح داد که نحوه‌ی اجرای کامبو‌های (Combo‌) مبارزات Anthem مشابه بازی Mass Effect: Andromeda خواهد بود؛ بدین معنی که آن‌ها بیشتر بر مبنای کامبو‌های Gear هستند تا تعامل میان عناصر.

این بیشتر به Gear‌ها مربوط می‌شود. برخی می‌توانند یک هدف را “آماده” و برخی دیگر آن را “منفجر کنند”.

عنوان Anthem در تاریخ جمعه ۳ اسفند ماه سال ۱۳۹۷ (۲۲ فوریه سال ۲۰۱۹ میلادی) برای کنسول‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

12345678910(2 رای, میانگین آرا 10٫00 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید