دسترسی به تروفی بازی The Stanley Parable بعد از پنج سال

۲۹ مهر ۱۳۹۷ - ۲۰:۱۵

طبق اخبار صعنت بازی‌های ویدئویی، اخیرا اعلام شده که تروفی عجیب بازی The Stanley Parable بعد از پنج سال در دسترس قرار گرفته است.

بازی The Stanley Parable یک اثر داستانی و مفهومی به همراه یک گرافیک و گیم‌پلی کاملا ساده است که می‌تواند لحظات لذت‌بخشی را به کاربران ارائه دهد. این بازی در مهر ماه سال ۱۳۹۳ (اکتبر سال ۲۰۱۲) به طور رسمی در شبکه‌ی استیم و برای پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شد. مثل تمامی بازی‌ها، این عنوان نیز از تروفی‌های مشخصی برخوردار است که برای دسترسی به آن‌ها، باید کارها و ماموریت های مختلفی را انجام دهید.

اکنون شاهد گذشت پنج سال از انتشار بازی The Stanley Parable هستیم و یکی از تروفی‌های بسیار عجیب آن با نام Go Outside، در دسترس کاربران قرار گرفته است. در واقع برای باز کردن این تروفی، باید پنج سال متوالی به سراغ این بازی نروید و آن را تجربه نکنید. البته عده‌ای از کاربران این بازی، با اعمال تغییراتی در ساعت سیستم خود و با استفاده از تقلب، توانسته‌اند تا به این تروفی دست پیدا کنند. البته تقریبا ۷٫۴ درصد از بازیکنان توانسته‌اند با این روش، این تروفی را به دست آورند. از دیگر تروفی‌های عجیب این بازی، می‌توان به تروفی Commitment اشاره کرد که در روز سه شنبه، می‌بایست به طور متوالی و ۲۴ ساعت، به تجربه‌ی این بازی بپردازید.

یکی از عوامل سازنده‌ی بازی در رابطه با در دسترس قرار گرفتن تروفی Go Outside اعلام کرد:

اکنون با گذشت پنج سال از انتشار بازی، دیگر می‌توانید تروفی Go Outside را دریافت کنید.

البته این جمله منتشر شده از سازندگان را می‌توان طعنه یا کنایه‌ای به بازیکنانی تلقی کرد که توانستند با استفاده از تقلب، این تروفی را دریافت کنند.

بازی The Stanley Parable در حال حاضر برای رایانه‌های شخصی در دسترس است و اگر شما یکی از دارندگان این بازی هستید که به مدت پنج سال به سراغ آن نرفته اید، می‌توانید همین حالا آن را اجرا کرده و تروفی مذکور را به دست آورید.

0
0
PC

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید