بازی SkyScrappers معرفی شد

۲۷ مهر ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۰

طبق جدیدترین اخبار صنعت بازیهای ویدئویی، اخیرا عنوانی جدید برای کنسول نینتندو سوییچ با نام SkyScrappers معرفی شده که در سبک مبارزهای دنبال میشود.

امروزه کنسول نینتندو سوییچ به فرصتی ویژه برای سازندگان مختلف تبدیل شده تا بتوانند بازی خود را با موفقیت برروی این کنسول عرضه کنند و به دست کاربران برسانند. حال به تازگی دو استودیو گراند شتر (Ground Shatter) و انت ورکشاپ (Ant Workshop) بازی جدید خود را با نام SkyScrappers برای این کنسول معرفی کرده اند که به نظر میرسد از گیمپلی بسیار هیجان انگیزی برخوردار است.

طبق گفته سازندگان، در ساخت بازی SkyScrappers از عناوین بزرگ مبارزهای و اکشن الگو برداری شده و از این لحاظ، کاربران میتوانند مطمئن باشند. گیمپلی بازی از آن جایی آغاز خواهد شد که شما در یک مرحله و در یک محیط بسیار شلوغ قرار میگیرید که ساختمان‌ها و آسمان خراش‌های بزرگ در حال خراب شدن هستند و باید هرچه سریع‌تر خود را به بالاترین نقطه ممکن برسانید تا از مرگ نجات پیدا کنید. در حین ویران شدن این برج‌ها و درحالی که باید از آن‌ها بالا بروید، نردبان‌های مختلف با اندازه‌های متفاوتی وجود دارند که می‌توانید به غیر از ویژگی پرش، از آن‌ها استفاده کنید. همچنین دستگیره‌های مشخصی برای بالا رفتن و پیشرفت در بازی، در دسترس شما خواهد بود. اما به غیر از این عوامل حرکاتی، باید از طریق مبارزه نیز راه خود را هرچه سریع‌تر طی کنید، زیرا بازیکنان دیگری در کنار شما در حال نجات خود هستند و برای انجام این کار، از هیچ حرکتی دریغ نخواهند کرد. به طور کلی ما شاهد یک بازی مبارزه و اکشن خواهیم که گیم‌پلی سرعتی و هیجان انگیز آن، می‌تواند به‌خوبی کاربران را درگیر خود سازد.

در کنار بخش چندنفره‌ی مهیج بازی SkyScrappers، یک بخش تک‌نفره هم قابل بازی خواهد بود و در کنار حالت عمودی انحصاری کنسول نینتندو سوییچ یعنی Tate، به دست کاربران می‌رسد.

جیمز پارکر (James Parker) مدیر عامل استودیو گراند شتر و کارگردان اصلی این بازی، در رابطه با آن توضیحاتی را ارائه داد:

هدف اصلی تیم ما که از روز اول به دنبال آن بودیم، ارائه یک تجربه‌ی اکشن، سریع و آرکید بود تا بتوانند در کنار دیگر دوستان خود، بیشتر لذت را از آن احساس کنند. حال کنسول نینتندو سوییچ، بهترین کنسولی بود که ما می‌توانستیم بازی SkyScrappers را برروی آن عرضه کنیم و مطمئن هستم که این کار به بهترین شکل ممکن انجام خواهد شد. همچنین این کنسول از طریق قابلیت بسیار کاربردی یعنی جدا کردن جوی کان‌ها، این امکان را برای کاربران فراهم می‌سازد تا بتوانند به طور آرکید و با قابلیت Tate، با دیگر دوستان خود به تجربه‌ی این عنوان هیجان انگیز بپردازند.

علاقه‌مندان به بازی SkyScrappers، قادر خواهند بود تا همین حالا آن را از طریق سایت eShop پیش‌خرید کرده تا به محتویات مختلفی دسترسی داشته باشند. بازی SkyScrappers در تاریخ ۷ آبان ماه سال ۱۳۹۷ (۲۹ اکتبر سال ۲۰۱۸) به طور رسمی برای کنسول نینتندو سوییچ با قیمت ۱۰٫۵۰ دلار یا ۷٫۹۹ پوند عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید