انتشار تریلرهایی جدید از بازی ۹۱۱Operator

۲۷ مهر ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۰

به تازگی تریلرهایی جدید از بازی ۹۱۱Operator منتشر شده که بخش‌های مختلفی از این بازی شبیه‌ساز مدیریت اورژانس را به کاربران نشان می‌دهد.

اگر علاقه‌مند به بازی‌های مدیریتی، استراتژی و شبیه‌ساز هستید، تجربه‌ی عنوان ۹۱۱Operator که تا چند روز دیگر در دسترس قرار می‌گیرد، به شما پیشنهاد می‌شود. وظیفه ساخت این بازی بر عهده‌ی استودیو لهستانی سونکا (Sonka) بوده و به نظر می‌رسد که دیگر کار ساخت بازی مذکور را به اتمام رسانده باشد.

همان‌طور که اشاره شد، بازی ۹۱۱Operator در دسته عناوین مدیریتی و شبیه ساز قرار می‌گیرد و قصد دارد تا صبر و شکیبایی و حس انسان‌دوستی بسیاری از کاربران را امتحان کند. در جریان گیم‌پلی بازی ۹۱۱Operator، کاربران باید یک شهر را مدیریت کرده و مردم حاضر در آن را از شر مشکلات فراوان نجات دهند. امکانات و گزینه‌های مختلفی در دسترس شما خواهد بود تا بتوانید هرچه سریع‌تر به کمک مردم رفته و انسان‌هایی که دچار مشکلات و بیماری‌های مختلف شده‌اند را، به بیمارستان منتقل کنید. شهرهایی که در اختیار شما قرار میگ‌یرد، به همراه آدرس خیابان‌ها، کوچه‌ها و تمامی اطلاعات مهم مربوط به یک شهر می‌شود که تمامی آن‌ها واقعی و مرتبط با جهان اصلی خواهد بود.

اولین حالت موجود در بازی Free Play نام خواهد داشت و یک شهر معمولی در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت تا بتوانند به کمک مردم دچار شده به مریضی‌ها و بیماری مختلف، بشتابند. حالت بعدی، Career mode نام دارد و باید ۶ شهر مختلف را مدیریت کنید و از پس مشکلات فراوان اورژانس بر بیاید. شهرهای موجود در این حالت، شهرهای بسیار بزرگ و مهم جهان از جمله سانفرانسیسکو خواهد بود و به غیر از بیماری‌ها و مشکلات مردم، حوادث طبیعی دیگری مثل زلزله، سیل و … شما را درگیر خود خواهند کرد و کاربران را به چالش خواهند کشید.

از دیگر ویژگی‌های جالب گیم‌پلی بازی ۹۱۱Operator، می‌توان به وجود ارگان‌ها و نهادهای دیگر برای کمک‌رسانی به مردم اشاره کرد. مثل کمک‌های تاثیرگذار اداره پلیس، آتش‌نشانی و … که می‌توانند در کنار ماشین‌های مختلف اورژانس، هلی‌کوپترها، بسته کمک‌های اولیه، جلیقه‌های ضد گلوله و دیگر ابزارها و امکانات درمانی که می‌توانند جان مردم را نجات دهند، در دسترس شما قرار بگیرند.

برای آشنایی بیشتر کاربران با بازی ۹۱۱Operator، ویژگی‌های کلیدی، مهم و اساسی آن توسط سازندگان لیست شده است:

  • وجود و دسترسی به بیشتر از ۹۰۰ شهر بزرگ و مطرح جهان
  • وجود حالت بزرگ و هیجان انگیز Career mode
  • وجود نقشه‌ی اختصاصی برای کنسول نینتندو سوییچ که در گیم‌پلی تاثیرگذار خواهد بود
  • وجود بیشتر از ۱۴۰ نوع گزارش مختلف و متنوع که از تکراری شدن روند گیم‌پلی جلوگیری خواهد کرد
  • دسترسی ۱۲ نوع وسیله مختلف برای حمل و نقل و کارهای اورژانسی
  • راهنماها و جزئیات واقعی مربوط به هریک از اجزای کمک‌های اولیه

نسخه اصلی و عادی بازی مدیریتی و شبیه‌ساز اورژانس ۹۱۱Operator، در تاریخ ۴ آبان ماه سال ۱۳۹۷ (۲۶ اکتبر سال ۲۰۱۸) به طور رسمی برای کنسول نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد. همچنین سازندگان اعلام کرده‌اند که پس از عرضه‌ی بازی، به‌خوبی با انتشار محتویات مختلف از آن پشتیبانی خواهد کرد و در جریان آن، دو بسته الحاقی تازه برای خریداری در دسترس است. اولین بسته الحاقی بازی Special Resources نام دارد که با قیمت ۳٫۹۹ دلار عرضه می‌شود. دومین بسته که نسبت به محتوای اول، از جزئیات کامل‌تری برخوردار است، Every Life matteres خواهد بود که با قیمت ۵٫۹۹ دلار برای خریداری موجود می‌شود و تریلر معرفی آن به طور کامل در انتهای مطلب قابل مشاهده است. همچنین اگر قصد دارید تا دو بسته الحاقی را به همراه دیگر محتویات اضافه و بسته‌های کوچک امتیازی، به دست بیاورید، یک کالکشن ۲۲ دلاری در دسترس شما خواهد بود.

تریلر جدید بازی ۹۱۱Operator:

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰

تریلر معرفی بسته الحاقی Every Life matteres :

دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید