گیفت کارت
گیفت کارت

ملاقات با رقیب God of War در Xbox 360 : نگاهی به بازی Barbarian

۱۳ دی ۱۳۹۱ - ۲۱:۱۳

فرنچاینز محبوب و درخشان God of War یکی از عناوین معروف و مهم سونی می باشد که توانسته با سبک H&S طرفداران بی شماری برای خود داشته باشد ، اما جالب است که بدانید که استدیوی Pi هم قرار بوده تا عنوانی را برای رقابت با God of War به طور انحصاری برای Xbox 360 منتشر کند.

پنج سال پیش سازنده Bonk: Brink of Extinction یعنی استدیوی Pi کار بر روی یک بازی اکشن با محوریت barbarian را آغاز کرده بود. البته این عنوان   نامش هم مشخص نشده است ، ولی یکی از ویزگی های کلیدی که استدیوی Pi قصد داشت از آن در بازی استفاده کند قابلیت بازی کردن با دو بازیکن ( co-op ) بوده است.

barbarian دارای انواع مختلفی از شمشیرهای غول آسا بودند که با استفاده از آن ها می توانستند انبوهی از دشمنان را در یک لحظه نابود کنند. در تصاویر بازی هم می توان طراحی های مخلتف برای شخصیت ها و همچنین طراحی محیط را هم مشاهده کرد.

البته اگر چه که استدیوی Pi این بازی خود را به بسیاری از ناشران ارائه کرد ولی به نظر می رسد که هیچ ناشری چندان تمایل نداشت که دست بر روی حمایت از این بازی بگذارد. بنابر این ، این بازی فقط به همان طرح های مفهومی محدود شد و به تاریخ پیوست.

تصاویر :

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید