گیفت کارت
گیفت کارت

جدیدترین به‌روزرسانی بازی The Persistence منتشر شد

۲۶ مهر ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۰
بازی جدید The Persistence معرفی شد

به تازگی جدیدترین به‌روزرسانی بازی The Persistence منتشر شده که حالت‌های مختلفی را به بازی اضافه کرده و تنظیماتی را جهت آسان‌تر شدن بازی برای کاربران معلول، در نظر گرفته است.

بازی ترسناک The Persistence هم‌اکنون به طور انحصاری در دسترس کاربران پلی‌استیشن ۴ و پلی‌استیشن VR است و در حال حاضر، جدیدترین به‌روزرسانی این بازی منتشر شده و در اختیار کاربران پلی‌استیشن VR قرار گرفته است. این به‌روزرسانی رایگان، محتویات جدید و هیجان‌انگیزی را با خود همراه دارد و از مهم‌ترین آن‌ها، میتوان به اضافه شدن چهار حالت جدید اشاره کرد.

از ابتدا، فقط دو حالت معمولی Campaign و Survival Mode در دسترس کاربران بود اما اکنون، با منتشر شدن این حالت‌های جدید، می‌توانید تجربه‌های مختلفی را از گیم‌پلی این بازی ترسناک، احساس کنید.

اولین حالت جدید بازی Glass Cannon نام دارد و در جریان آن، کاربران می‌بایست ۲۴ اتاق را نابود کنند. در این ۲۴ اتاق، دشمنان زیاد و مختلفی وجود دارند که می‌توانند جان شما را تهدید کنند. البته مهمات و منابع مختلف موجود در بازی، در این حالت نامحدود خواهند بود و می‌توانید از تمامی آن‌ها استفاده کنید. در نهایت باید از محیط قرار گرفته فرار کرده و یک مرحله را با موفقیت به اتمام برسانید.

در دومین حالت یعنی Campaign+، می‌توانید داستان و مراحل بازی را از ابتدا آغاز کنید. تفاوت این حالت با قسمت داستانی اصلی بازی این است که تجهیزات و منابع شما ارتقاء یافته هستند و از همان ابتدا، با پیشرفت‌های قبلی به بازی ادامه می‌دهید. همچنین دشمنان و تمامی موانع موجود، با دشوارترین درجه سختی با شما مواجه خواهند شد. دیگر قادر نخواهید بود تا از طریق قابلیت SuperSense، تمامی دشمنان را از پشت دیوارها مشاهده کنید و در کل مسیر، Bloodhound شما را تعقیب خواهد کرد و این یک تهدید برای شما محسبوب می‌شود.

حالت بعدی تازه، Firts Blood نام دارد و در جریان آن، باید با دشمنان مختلفی رو به رو شوید و به طور کلی، این حالت بسیار شبیه به گیم‌پلی قسمت Glass Cannon خواهد بود. اما در این قسمت هیچ مهمات و اسلحه‌ی خاصی در اختیار شما نخواهد بود و باید از طریق تکنیک‌های مخفی‌کاری و تنها با استفاده از یک چاقو، مسیر خود را ادامه دهید.

در آخرین حالت یعنی Permadeath قادر خواهید بود تا مراحل داستانی بازی را باری دیگر آغاز کنید اما تنها یک جان خواهید داشت. به طور دقیق در زمانی که کشته شوید، بار بعدی به ابتدایی‌ترین نقطه‌ی بازی باز خواهید گشت و نمی‌توانید آن را ادامه دهید. البته قابلیت جا به جایی و انتقال سریع جهت خریداری تجهیزات و ارتقاء آن‌ها،  در دسترس کاربران خواهد بود.

از دیگر ویژگی‌های به‌روزرسانی جدید بازی The Persistence، میت‌وان به اضافه شدن قابلیت Assist اشاره کرد. در جریان این حالت که برای کاربران معلول و کم‌توان پیاده‌سازی شده، آن‌ها می‌توانند یک گیم‌پلی آسان و بدون مشکل را تجربه کنند تا تفاوتی میان آن‌ها با سایر کاربران ایجاد نشود. به طور مثال قادر خواهند بود تا در هرجایی از بازی، گیم‌پلی را متوقف کرده و به منو اصلی و بخش تنظیمات بازی مراجعه کنند. یا می‌توانند سرعت گیم‌پلی را کاهش داده تا بتوانند در برابر ضربات دشمنان، واکنش‌های خوب و سریعی داشته باشند. از سویی دیگر، قابلیت کاهش آسیب‌های دریافتی از سوی دشمنان جهت زنده ماندن طولانی‌تر در بازی در کنار مهمات و تجهیزات بی نهایت، برای کاربران در دسترس خواهد بود. در نهایت قادر خواهید بود تا یک زره خودکار و محافظ دفاعی قدرتمند را فعال کنید.

به غیر از کاربران معلول جسمی و حرکتی، یک ویژگی دیگر نیز برای بازیکنان ناشنوا یا حتی کم شنوا طراحی شده تا بتوانند دشمنان موجود در بازی را از طریق یک پیام خاص تشخیص دهند و آن‌ها را نابود سازند.

به‌روزرسانی جدید بازی The Persistence در حال حاضر قابل دریافت است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید