تاریخ انتشار به‌روزرسانی ایکس‌باکس وان ایکس بازی Rocket League مشخص شد

۲۶ مهر ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۰

به دنبال آغاز فصل نهم بازی Rocket League در چند هفته‌ی گذشته، به تازگی استودیو Psyonix از به‌روزرسانی جدید و محتویاتی که هواداران می‌توانند از آن انتظار داشته باشند، رونمایی کرده است.

طی پستی جدید در وب‌سایت رسمی بازی Rocket League، استودیو Psyonix اعلام کرد به‌روزرسانی بزرگی برای این عنوان در راه است که در ماه دسامبر منتشر خواهد شد. نکته‌ی قابل‌توجه برای دارندگان کنسول ایکس‌باکس وان ایکس این مورد است که به‌روزرسانی یاد شده بالاخره عملکرد ۴K را به بازی اضافه خواهد کرد. بنابراین بازی‌بازان این کنسول تا اواخر سال جاری می‌توانند منتظر اجرای عنوان Rocket League با روزلوشن ۴K، نرخ فریم ۶۰ و قابلیت HDR باشند. البته Psyonix اعلام کرده است در آینده جزئیات بیشتری در این رابطه به اشتراک خواهد گذاشت.

همچنین مشخص شد جدیدترین Rocket Pass نیز تقریباً هم‌زمان با این به‌روزرسانی بزرگ منتشر خواهد شد. مانند آخرین Rocket Pass منتشر شده، Rocket Pass جدید نیز شامل آیتم‌ها و محتوای دانلودی جدیدی خواهد شد که فعلاً اطلاعات زیادی از آن‌ها در دسترس نیست.

در نهایت رویداد Frosty Fest 2018 در ماه دسامبر آغاز می‌شود و شما می‌توانید با انجام بازی‌های چندنفره، Snowflake دریافت کرده و آن‌ها را به عنوان ارز برای خرید آیتم‌های این رویداد خرج کنید. لازم به اشاره است که Psyonix در رابطه با این مورد نیز در آینده جزئیات بیشتری را با بازی‌بازان در میان خواهد گذاشت.

بازی Rocket League هم‌اکنون برروی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. در صورت تمایل می‌توانید نقد و بررسی این عنوان به قلم امیر حسین دهنوی را از طریق وب‌سایت گیمفا مطالعه کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید