تایید انتشار نسخه‌ فیزیکی بازی Tetris Effect

۲۴ مهر ۱۳۹۷ - ۲۰:۳۰

به تازگی اعلام شده که بازی Tetris Effect که تا یک ماه آینده در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت، به غیر از نسخه‌ی دیجیتالی از نسخه‌ی فیزیکی هم برخوردار خواهد بود.

عنوان Tetris Effect، از بازی‌های مورد انتظار در سبک پازل است که می‌تواند با ارائه یک گیم‌پلی هیجان‌انگیز و چالش‌برانگیز به همراه حالت‌های مختلف مهیج، نظر کاربران را به خود جذب کند. وظیفه ساخت این بازی بر عهده‌ی استودیو رزونار (Resonair) خواهد بود و شرکت ان‌هنس گیمز (Enhance Games) آن را منتشر خواهد کرد. از ویژگی‌های جدید که سازندگان بازی نسبت به آن بسیار امیدوارکننده هستند، می‌توان به قابلیت Zone اشاره کرد که در جریان آن، می‌توانید زمان گیم‌پلی بازی را متوقف کرده تا بتوانید به خوبی به پاک‌سازی نقاط بیشتری بپردازید.

از بزرگ‌ترین حالت‌های این بازی می‌توان به Ultra ، Marathon و Sprint اشاره کرد که در کنار ۳۰ مرحله‌ی جذاب و چالش‌برانگیز، به دست کاربران خواهد رسید. حال به تازگی عوامل سازنده‌ی بازی، اعلام کرده‌اند که عنوان Tetris Effect به طور فیزیکی هم منتشر خواهد شد. طبق گفته سازندگان، شرکت سونی در جریان عرضه‌ی نسخه‌ی فیزیکی بازی، همکاری بسیار خوبی با آن‌ها داشته و امکانات مختلفی را در اختیار این تیم گذاشته است. نسخه‌ی فیزیکی بازی در همان روز انتشار رسمی و در کنار نسخه‌ی دیجیتالی به دست کاربران خواهد رسید. این در حالی است که امروزه، ما شاهد تاخیر انتشار نسخه‌های فیزیکی برخی از بازی‌ها هستیم و به طور دقیق‌تر این نسخه‌ها نسبت به نسخه‌ی دیجیتالی، دیرتر به دست کاربران می‌رسند.

از سویی دیگر، در کنار تایید این موضوع که نسخه‌ی فیزیکی بازی Tetris Effect هم عرضه خواهد شد، شاهد انتشار اطلاعاتی راجب محتویات و مزایای پیش‌خرید بازی بودیم. به طور دقیق‌تر، افرادی که برای پیش‌خرید نسخه‌ی فزیکی و یا دیجیتالی این بازی اقدام کنند، می‌توانند به آلبوم موسیقی متن بازی، یک پوسته متحرک همراه با موسیقی اختصاصی و آواتارهایی خاص برای کنسول پلی‌استیشن ۴، دسترسی داشته باشند. همچنین همین حالا، ۱۰ درصد تخفیف برای پیش‌خرید بازی در دسترس کاربران اروپا و آمریکای شمالی خواهد بود. در گذشته و در جریان عرضه‌ی بازی Rez Infinite، یک پوسته متحرک برای این عنوان منتشر شده بود که استقبال پرشور کاربران را به دنبال داشت، حال اگر پوسته‌ای که برای بازی Tetris Effect در نظر گرفته شده است، همانند پوسته بازی یاد شده باشد، می‌تواند موج دیگری از نظرات مثبت کاربران را با خود همراه کند.

بازی Tetris Effect در تاریخ ۱۸ آبان ماه سال ۱۳۹۷ (۹ نوامبر سال ۲۰۱۸) به طور انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۴ عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید