با ماد داستانی جدید Fallout 4 آشنا شوید

۲۴ مهر ۱۳۹۷ - ۱۸:۰۰

ساخالین (Sakhalin)، یک ماد جدید از بازی Fallout 4 است که از محتویات آن می‌توان به یک جزیره‌ با نمای جالب به همراه دشمنان و هیولا‌های جدید اشاره کرد. این ماد از بسته الحاقی وگاس جدید (New Vegas) و استالکر (Stalker) الهام گرفته است. جزیره ی ساخالین آینده‌ای از جهان Fallout را به نمایش درمی‌آورد. جایی که در آن بقایای حزب کمونیست چین، اتحاد جماهیر شوروی، امپریال ژاپن و آلمان نازی وجود دارد.

تیزر‌های این ماد شامل پوسترهای تبلیغاتی کمونیست، تصاویر و نقاشی‌های استالین، نمادهای نازی و سایر نمادها برای علاقه‌مندان به Fallout در دسترس است. این ماد هیجان‌انگیز شما را به جزیره‌ای پر از درگیری و فتنه دعوت می‌کند. تیم Nowsky مسئول ساخت این ماد است. یکی از سازندگان در صفحه‌ی Nexus در مورد پروژه‌ی ساخت این ماد توضیخاتی را ارائه داده است.

در مقابل دشمنان خود ایستادگی کنید، با آن ها سخت بجنگید و به درگیری‌ها خاتمه دهید. اگر شما از محیط بسته الحاقی وگاس جدید و همچنین استالکر خوشتان آمده‌باشد، این ماد می‌تواند تجربه‌ای جذاب را برایتان به ارمغان آورد.

سازنده‌ی ماد همچنین عنوان کرده‌است که هنوز هم قصد دارند تا پروژه‌ی ساخت این ماد را با ویژگی‌های جدیدتر ادامه دهند. گفتنی است که این تیم مسئول پروژه‌ی Skyrim Gothic Orpheus نیز هست.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ، ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید