گیفت کارت
گیفت کارت

اسکای‌باند گیمز به سوالات درباره The Walking Dead: The Final Season پاسخ می‌دهد

۲۴ مهر ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۵

ماه گذشته برای اعضای استودیو تل‌تیل گیمز (Telltale Games) و هواداران بازی‌های ساخته شده توسط آن‌ها بسیار سخت گذشت و کشمکش‌های بسیاری را شاهد بودیم. 

تعطیلی تل‌تیل گیمز باعث ناراحتی عده زیادی شد زیرا ممکن بود پایان بازی The Walking Dead: The Final Season را هیچ وقت نبینیم اما خوشبختانه، شرکت اسکای‌باند گیمز (Skybound Games) با حضور در رویداد کامیک‌کان نیویورک (New York Comic Con) رسما اعلام کرد که ادامه ساخت این عنوان را بر عهده گرفته است. با وجود اعلام این خبر، هنوز سوالات بی‌جواب زیادی در ذهن هواداران وجود دارد.

ایان هاو (Ian Howe) به عنوان مدیرعامل اسکای‌باند گیمز اعلام کرده است که فردا چهارشنبه (۱۷ اکتبر) با حضور در سایت رددیت، به کلیه سوالات هواداران پاسخ خواهد داد تا هر شک و شبه‌ای را رفع کند و برنامه‌های شرکت برای آینده را با مردم در میان بگذارد.

مهمترین سوالی که احتمالا پرسیده می‌شود مربوط به تیمی خواهد بود که بر روی The Walking Dead کار می‌کنند، زیرا اسکای‌باند اعلام کرده بود برای این‌کار از اعضای سابق تل‌تیل استفاده می‌شود. امیدواریم که واقعا همینطور باشد و افراد قبلی داستان کلمنتاین (Clementine) را به پایان برسانند.

تاکنون دو قسمت از The Walking Dead: The Final Season برای برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و سوییچ عرضه شده است. برای آشنایی بیشتر با قسمت دوم این عنوان نقد و بررسی گیمفا به قلم مهدی رضایی را مطالعه فرمائید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید