جدیدترین به‌روزرسانی بازی Conan Exiles منتشر شد

۲۱ مهر ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۰
سرمایه گذاری مجدد شرکت Funcom در بازی Conan Exiles

به تازگی جدیدترین به‌روزرسانی بازی Conan Exiles منتشر شده است که محتویات و قابلیت‌های جدیدی را به کاربران ارائه می‌دهد. همچنین در جریان انتشار این به‌روزرسانی، یک بسته الحاقی تازه نیز، معرفی شده است.

بازی Conan Exiles در سال جاری میلادی به طور رسمی توسط استودیو فان‌کام (Funcom) منتشر شد و توانست تا حدودی نظر کاربران و طرفداران را به خود جلب کند. همچنین طبق جدیدترین آمار، این بازی به یکی از پرفروش‌ترین عناوین در کشور ژاپن تبدیل شد و به نظر می‌رسد که استقبال کاربران ژاپنی از این بازی بسیار مثبت بوده است. این بازی در دسته عناوین تلاش برای بقا قرار می‌گیرد و شما باید برای ادامه زندگی خود، دست به کارهای مختلفی بزنید. از زمان انتشار این بازی تا حالا، به‌روزسانی‌ها و محتویات دانلودی مختلفی برای آن منتشر شده است که محبوبیت بازی را نسبت به گذشته، افزایش داده است.

حال در جریان پشتیبانی سازندگان از این بازی، اخیرا جدیدترین به‌روزرسانی عنوان Conan Exiles عرضه شده است که محتویات تازه‌ای را با خود همراه دارد. از مهم‌ترین ویژگی‌های این به‌روزرسانی جدید، می‌توان به اضافه شدن یک قابلیت جدید با محوریت رام کردن حیوانات اشاره کرد که به نظر بسیار کاربردی خواهد بود. به طور دقیق‌تر، می‌توانید حیوان مدنظر خود را اهلی یا رام کرده و از آن در مبارزات و نبردهای خود با دیگران استفاده کنید. همچنین می‌توانید آن‌ها را به دنبال جمع‌آوری آیتم‌ها بفرستید تا بتوانند در کوتاه‌ترین مدت، خواسته مدنظر شما را برآورده کنند.

از سویی دیگر، شاهد اضافه شدن محیط جدید Midnight Grove خواهیم بود که از رسم و رسومات و قوانین خاصی برخوردار است. کاربران با استفاده از این رسم و رسومات، می‌توانند پرنده‌ی افسانه‌ای Jhebbal Sag را در دنیای بازی احضار کنند. اما در کنار انتشار جدیدترین به‌روزرسانی این بازی، بسته الحاقی تازه Savage Frontier هم معرفی شده است که هنوز اطلاعاتی از محتویات درون آن به طور کامل در دسترس نیست. در حال حاضر فقط می‌دانیم که این بسته الحاقی، تجهیزات، ابزارها، ساختمان‌ها و تعدادی پوسته جدید را برای حیوانات بازی، در دسترس کاربران قرار می‌دهد. بسته الحاقی Savage Frontier در تاریخ ۲۵ مهر ماه سال ۱۳۹۷ (۱۷ اکتبر سال ۲۰۱۸) با قیمت ۹٫۹۹ دلار برای دو کنسول پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان عرضه خواهد شد.

در نهایت کارگردان بازی Conan Exiles یعنی جوئل بایلوز (Joel Bylos) در رابطه با انتشار این محتویات جدید، توضیحاتی را ارائه داد:

مدت زمان زیادی است که کاربران بازی Conan Exiles، خواستار این هستند تا ما قابلیت رام کردن حیوانات را به آن اضافه کنیم. اکنون می‌توانند در جدیدترین به‌روزرسانی ما، از این ویژگی هیجان انگیز استفاده کرده و با حیوانات درون بازی ارتباط برقرار کنند. در واقع شما در نقطه‌ای که وارد جهان وسیع بازی می‌شوید، می‌توانید به دنبال حیوانات کوچک و نابالغ بروید و آن‌ها را به خانه‌ی خود بیاورید. در نتیجه وظیفه بزرگ کردن و پرورش آن‌ها به عهده‌ی شما خواهد بود و این حیوان، می‌تواند در آینده به عنوان یک همراه قدرتمند و مبارز واقعی تبدیل شود. او همچنین قادر خواهد بود تا برای جمع‌آوری آیتم‌ها و محصولات کشاورزی به شما کمک کند. حیوانات مختلفی مثل ببرها و کرگدن‌ها از این قابلیت پشتیبانی می‌کنند و در صورتی که به‌خوبی آن‌ها را پرورش بدهید، شاید به یک نسل کاملا نایاب در بازی تبدیل شوند و در نتیجه، شما نسبت به سایر کاربران برتری خواهید داشت.

نسخه‌ی اصلی بازی Conan Exiles، در حال حاضر برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان در دسترس است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید