بسته‌ی الحاقی خیریه‌ی World War I adventure 11-11: Memories Retold معرفی شد

۲۱ مهر ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۵

شرکت باندای نامکو از بسته‌ی الحاقی خیریه‌ی War Child که برای عنوان World War I adventure 11-11: Memories Retold منتشر می‌شود، رونمایی کرد.

شرکت باندای نامکو (Bandai Namco) قصد دارد یک بسته‌ی الحاقی جدید با نیت کمک به بچه‌های جنگ‌زده برای عنوان World War I adventure 11-11: Memories Retold عرضه کند. بخشی از درآمد حاصل از فروش این بسته‌ی الحاقی به موسسه‌ی War Child UK داده می‌شود تا برای حمایت و آموزش کودکانی که درگیر جنگ شده‌اند، استفاده شود.

عنوان World War I adventure 11-11: Memories Retold یک محصول مشترک بین سه شرکت باندای نامکو، سازنده‌ی Lost in Harmony، استودیوی DigixArt و Ardman Studios است. این عنوان داستان دو مرد جوان در جنگ جهانی را روایت می‌کند. شخصیت اول بازی یک عکاس کانادایی جوان است که به خط مقدم جنگ رفته است. دومین شخصیت اصلی بازی مردی جوان به نام Kurt است. این مهندس آلمانی برای یافتن فرزند خود به جبهه‌های جنگ رفته است.

این عنوان و طراحی هنری زیبای آن بازی موفق شرکت یوبی‌سافت یعنی Valiant Heart را در ذهن تداعی می‌کند. در این عنوان نیز همانند Valiant Heart داستان را از دیدگاه شخصیت‌های مختلف بازی روایت می‌شود.

بسته‌ی الحاقی خیریه‌ی شرکت باندای نامکو، نامه‌ها و تصاویر مربوط به جک (Jack) و ایوا (Eva)، دو کودک معصوم که درگیر جنگ جهانی اول شده‌اند را به بازی اضافه می‌کند. این بسته‌ی الحاقی و محتوای آن از داستان کودکانی که به واسطه‌ی جنگ جهانی اول آسیب دیده‌اند، الهام گرفته شده است.

شرکت باندای نامکو تایید کرده است که بسته‌ی الحاقی War Child در روز ۹ نوامبر (۱۸ آبان ماه سال جاری) همزمان با عرضه‌ی بازی برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود. هنوز قیمت این بسته‌ی الحاقی مشخص نشده است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • shadowwarior گفت:

  چه حرکت زیبایی Cry Cry
  اونوقت ما خودمون رو مسلمون میدونیم و دم از خدا و پیغمبر میزنیم ولی ببینید اینا چقدر حرکتهای خیر خواهانه میزنن .
  ( این پسرا که ساپورت دخترونه میپرسن ( سویشرت ) و این دخترا که کلا انداختن بیرون رو منظورم نیست ! )

  0
  0