جدیدترین ماد بازی Fallout 3 در دسترس کاربران قرار گرفت

۲۰ مهر ۱۳۹۷ - ۲۱:۳۰

اخیرا جدیدترین ماد ساخته شده برای بازی معروف و محبوب Fallout 3 با نام Washington’s Malevolence منتشر شده که محتویات تازه‌ای را به کاربران ارائه می‌دهد.

بازی Fallout 3 از خاطرانگیزترین و موفق‌ترین نسخه‌های این سری بازی محسوب می‌شود که حتی می‌توان گفت که همین حالا نیز، کاربران زیادی در حال تجربه‌ی آن هستند و در دنیای بزرگ آن به ماجراجویی‌های مختلفی می‌پردازند. حال ما تا مدتی دیگر، شاهد برگزاری جشن ده سالگی بازی Fallout 3 هستیم که و در این حالت، جدیدترین ماد آن یعنی Washington’s Malevolence منتشر شده است.

طبق گفته‌ی سازنده‌ی این ماد که البته به تنهایی آن را ساخته است، مراحل توسعه Washington’s Malevolence به طور تقریبی ۵ سال طول کشیده و زحمات بسیاری برای آن کشیده شده است. در واقع در حالتی که ده سال از انتشار این بازی می‌گذرد، این فرد نصف این مدت زمان را صرف ساخت این ماد تازه کرده است تا محتویات جدیدی به طور رایگان به دست کاربران برسد.

در جریان اتفاقات جدید ماد Washington’s Malevolence بازی Fallout 3، کاربران می‌بایست به جزیره Maddox سفر کرده و ماموریت‌های آن را به پایان برسانند و یک خط داستانی جداگانه را تجربه کنند. در این داستان، شخصیت‌های زیاد و مکان‌های مختلفی وجود خواهد داشت که باید با آن‌ها ارتباط برقرار کنید. نکته قابل توجه این است که برخی از شخصیت‌های موجود در این ماد، از صداپیشه‌های معروفی برخوردار خواهند بود که به طور ویژه و انحصاری آن را صداپیشگی کرده‌اند. اگر قصد دارید این ماد هیجان‌انگیز و به نظر وسیع را به صورت رایگان برای رایانه شخصی خود دریافت کنید، می‌بایست به سایت NexusMods از اینجا مراجعه کنید.

از دیگر مادهای این بازی، می‌توان به ماد Tale of Two Wastelands اشاره کرد که توسط همین سازنده، در آینده توسعه داده خواهد شد و به طور رایگان، به دست کاربران خواهد رسید.

0
0
PC

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید