برگزاری مسابقات جهانی بازی ۱۹ FIFA با همکاری شرکت الکترونیک آرتس و لیگ برتر انگلستان

۲۰ مهر ۱۳۹۷ - ۲۰:۳۰

طبق جدیدترین اخبار صنعت بازی‌های ویدئویی، اخیرا اعلام شده که مسابقات جهانی بازی ۱۹ FIFA با همکاری لیگ برتر انگلستان و شرکت الکتروینک آرتس (Electronic Arts) در سال ۲۰۱۹ برگزار خواهد شد.

همان‌طور که اطلاع دارید، مدت زمان زیادی از انتشار بازی جدید ۱۹ FIFA نمی‌گذرد، عنوانی که توانست باری دیگر با اعمال تغییراتی تازه در سیستم گیم‌پلی بازی و اضافه کردن بخش‌های متنوع از جمله لیگ قهرمانان اروپا، نظر کاربران و طرفداران این مجموعه را به خود جلب کند و نمرات خوبی از منتقدان به دست آورد.

اکنون بازیکنان زیادی در سراسر جهان مشغول تجربه‌ی بازی ۱۹ FIFA هستند و بدون شک برخی از این افراد، قصد رقابت با دیگر بازیکنان در سراسر جهان را دارند تا مهارت خود را محک بزنند. در جریان این موضوع، به تازگی اعلام شده است که مسابقات جهانی این بازی با همکاری سازنده‌ی آن یعنی شرکت الکترونیک آرتس و لیگ برتر انگلستان، برگزار خواهد شد و بدون شک ما شاهد رقابت‌های هیجان انگیزی خواهیم بود.

از آن جایی که در حال حاضر بازی FIFA 19 از کاربران زیادی در سراسر جهان برخوردار است و لیگ برتر انگستان نیز به عنوان یکی از معتبرترین و محبوب‌ترین لیگ‌ها در جهان به همراه تعداد زیادی از بازیکنان مطرح جهان، شناخته می‌شود، می‌توان همکاری این دو نهاد را موفقیت‌آمیز و باشکوه تلقی کرد و همان‌طور که اشاره شد، رقابت‌های معتبر و قدرتمندی را شاهد خواهیم بود.

به طور دقیق‌تر، این دوره مسابقات جدید ePremier League یا لیگ برتر الکترونیکی نام دارد که در سه مرحله‌ی مختلف برگزار خواهد شد. اولین دوره و بخش آغازین این مسابقات، در ماه‌های دی-بهمن ماه سال ۱۳۹۷ (ژانویه سال ۲۰۱۹) برگزار خواهد شد. بعد از آن، شاهد برگزاری دوره دوم این مسابقات به عنوان مرحله‌ی حذفی، در ماه‌های فروردین-اسفند ماه سال ۱۳۹۷ – ۱۳۹۸ (مارس ۲۰۱۹) خواهیم بود. در نهایت فینال این مسابقات در روزهای پایانی فروردین ماه سال ۱۳۹۸ (مارس ۲۰۱۹) برقرار خواهد شد.

این مسابقات مهیج، برروی دو پلتفرم پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان برگزار خواهد شد و ما در بخش دوم این مسابقات، شاهد حضور ۲۰ تیم از لیگ برتر انگستان خواهیم بود. بازیکنان بخش FUT Champions بازی می‌توانند با به دست آوردن امتیازات قابل توجه در این قسمت، مشخص کنند چه کسانی در مرحله حذفی این مسابقات به دور بعدی صعود خواهد کرد.

در ادامه، مدیر برگزاری مسابقات لیگ برتر انگستان یعنی ریچارد مسترز (Richard Masters)، در رابطه با همکاری جدیدی که میان آن‌ها و شرکت الکترونیک آرتس برقرار شده است، توضیح داد:

شرکت الکترونیک آرتس یک همکار و یک شریک بسیار عالی برای ما محسوب می‌شود تا بتوانیم یک دوره مسابقات جهانی آنلاین را با موفقیت برگزار کنیم. ما از طراحی این مسابقات بسیار خشنود هستیم و اطلاع داریم که در سراسر جهان، افراد زیادی به تجربه‌ی عنوان FIFA می‌پردازند. با برقرار شدن این همکاری، بازیکنان لیگ برتر با بازیکنان حاضر در این مسابقات ارتباط برقرار کرده و لحظاتی هیجان‌انگیز را رقم خواهند زد.

از سویی دیگر، شاهد گفته‌های جدید و اظهار نظر مدیر بخش برگزاری مسابقات جهانی شرکت الکترونیک آرتس یعنی تاد سیترین (Todd Sitrin) راجب همکاری با لیگ برتر انگستان بودیم:

با برگزاری مسابقات جهانی آنلاین بازی FIFA، ما می‌توانیم موفقیت و محبوبیت این بازی را در سراسر جهان به بالاترین حد آن برسانیم و از طرفی دیگر، شهرت رقابت‌های آنلاین ورزشی و لیگ‌های الکترونیکی را افزایش دهیم. این کار با کمک لیگ برتر انجام خواهد گرفت و محبوبیت و بزرگی این لیگ، به ما کمک شایانی خواهد کرد. با آغاز این لیگ جهانی جدید، طرفداران ورزش فوتبال و لیگ برتر انگستان می‌توانند تیم محبوب خود را به صورت مجازی و از طریق بازی FIFA، حمایت کرده و فرد بازی‌باز را تشویق کنند.

در نهایت اعلام شد که شرکت الکترونیک آرتس، خواستار این است که بعد از سال ۲۰۱۹، این مسابقات جهانی به طور سالانه و به صورت منظم در یک تاریخ مشخص برگزار گردد و هر سال، ما شاهد اتفاقات و رویدادهای جدیدی باشیم.

اگر قصد خریداری بازی FIFA 19 را دارید، پیشنهاد می‌شود قبل از این کار به مشاهده‌ی نقد و بررسی این بازی به قلم محمد آریامقدم بپردازید. عنوان FIFA 19 در حال حاضر برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان در دسترس است.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید