گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

Darwin Project برروی ایکس‌باکس وان بیش از ۲ میلیون بار دانلود شده است

Darwin Project برروی ایکس‌باکس وان بیش از ۲ میلیون بار دانلود شده است

بازی Darwin Project که عنوانی در سبک بتل رویال (Battle Royale) است، برروی کنسول ایکس‌باکس وان و از طریق برنامه Xbox Game Preview بیش از دو میلیون بار دانلود شده است.

Simon Darveau، کارگردان بخش خلاقیت استودیوی Scavengers Studio، ضمن تشکر از بازی‌بازان برای رسیدن به چنین رقمی ابراز داشت:

امروز، افتخار می‌کنیم که دو میلیون نفر از جامعه ایکس‌باکس بازی Darwin Project را توانسته‌ایم بشماریم! گفتن اینکه ما از شور و شوق شما چقدر هیجان‌زده‌ایم قابل درک نیست. ما از صمیم قلب، از شما ممنونیم که به بازی Darwin Project آن هم در این مرحله از توسعه، باور داشته‌اید. ما برای داشتن چنین گروهی از بازی‌بازان پرشور واقعاً هیجان‌زده‌ایم و به بهبود بازی Darwin Project تا زمان عرضه نسخه نهایی و حتی پس از آن، ادامه می‌دهیم.

او در ادامه در خصوص به‌روزرسانی جدید بازی Darwin Project که در آینده‌ای نزدیک عرضه خواهد شد نیز صحبت کرد. این به‌روزرسانی به بهبود عملکرد کلی این بازی می‌پردازد و گفته می‌شود که خواسته‌ی بازی‌بازان نیز بوده است.

به‌روزرسانی جدید بازی مورد بحث در روز سه شنبه ۲۴ مهر ماه (۱۶ اکتبر ۲۰۱۸ میلادی) تحت عنوان The Death and Life of Roger D. Glanton عرضه خواهد شد که خط داستانی جدیدی دارد. این داستان برروی افسانه‌ها و روایت‌های قدیمی جهان این بازی تمرکز دارد و به روایت داستان شخصی که Darwin Project را راه‌اندازی کرده است، می‌پردازد. محتویاتی با تِم هالووین و پاداش‌های مرتبط با Glanton، از جمله دیگر محتویات این به‌روزرسانی خواهند بود که امکان سفارشی‌سازی هرچه بیشتر شخصیت‌تان را فراهم می‌آورد.

بتل پس (Battle Pass) این بازی ۱۰۰۰ رمن، معادل ۹٫۹۹ دلار قیمت خواهد داشت و حاوی محتوای افزودنی Ramen Dinner هم می‌شود. ارزش واقعی اقلام این بتل پس حدود ۱۶۵۰۰ رمن است و اگر بخواهید به همه پاداش‌های آن دسترسی داشته باشید، می‌توانید از روز سه شنبه ۲۴ مهر (۱۶ اکتبر) الی سه شنبه ۲۲ آبان ماه (۱۳ نوامبر) اقدام کنید.

بازی Darwin Project در اصل، روز جمعه ۱۸ اسفند ۱۳۹۶ (۹ مارس) امسال با قیمت ۱۴٫۹۹ دلار برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه شد اما در ادامه به عنوانی رایگان تبدیل گشت. در حال حاضر می‌توانید از طریق برنامه Game Preview و سرویس دسترسی زودهنگام استیم، به صورت کاملاً رایگان این بازی را به ترتیب برای ایکس‌باکس وان یا رایانه‌های شخصی خود دریافت کنید.

12345678910(5 رای, میانگین آرا 4٫60 از 10 )
Loading...
نظرات

  1. mahdi 2004 گفت:

    واقعا بازی باحال و جالبی هست پیشنهاد میکنم حتما تجربش کنین Heh

    3Thumb up 3Thumb down
عضویت در سایت

Register For This Site

دریافت رمز جدید

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت