ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

تاریخ عرضه بازی Gal Metal مشخص شد

تریلر
تاریخ عرضه بازی Gal Metal مشخص شد

به تازگی شرکت Xseed Games، تاریخ عرضه بازی در دست ساخت استودیوی دی‌ام‌ام گیمز (DMM Games)، یعنی عنوان Gal Metal را مشخص و اعلام کرد.

این بازی زودتر از آنچه که انتظار می‌رفت عرضه خواهد شد؛ عنوان Gal Metal روز سه شنبه ۸ آبان ماه (۳۰ اکتبر ۲۰۱۸ میلادی) به صورت انحصاری برای کنسول نینتندو سوییچ در دسترس قرار خواهد گرفت. این بازی از طریق فروشگاه الکترونیکی نینتندو موسوم به eShop، با قیمت ۲۹٫۹۹ دلار در دسترس قرار خواهد بود. این در حالی است که بسته الحاقی Encore Pack که حاوی ۵ شخصیت جدید است نیز در همان روز و با قیمت ۹٫۹۹ دلار عرضه خواهد شد.

پیش خرید این بازی از روز پنج شنبه ۲۶ مهر ماه (۱۸ اکتبر) آغاز خواهد شد. البته باید به این نکته اشاره کنیم که نسخه World Tour Edition این بازی با قیمت ۳۹٫۹۹ دلار و به صورت فیزیکی عرضه خواهد شد. این نسخه شامل خود بازی و بسته الحاقی آن برروی کارتریج، کتابچه راهنمای کاربر و مجموعه‌ای از برچسب‌ها است.

ضمن اعلام تاریخ انتشار این بازی، شاهد انتشار تریلر جدیدی از آن نیز هستیم که از انتهای همین خبر می‌توانید آن را مشاهده و در صورت تمایل، دریافتش کنید.

بازی Gal Metal نخستین بازی کنسولی استودیوی دی‌ام‌ام گیمز محسوب می‌شود که پیش از این، برروی بازی‌های موبایلی کار می‌کرده است. باید دید که نتیجه تلاش آن‌ها برروی کنسول‌های بازی چه خواهد شد. همانطور که پیشتر اشاره شد، بازی Gal Metal در روز سه شنبه ۸ آبان ماه (۳۰ اکتبر ۲۰۱۸) به صورت انحصاری برروی کنسول نینتندو سوییچ عرضه و منتشر خواهد شد.

دریافت تریلر با کیفیت ۴۸۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۷۲۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۱۰۸۰P

12345678910(1 رای, میانگین آرا 10٫00 از 10 )
Loading...
عضویت در سایت

ثبت نام برای این سایت

A password will be e-mailed to you.

دریافت رمز جدید

لطفا نام‌کاربری یا نشانی رایانامه خودتان را وارد کنید. برای ساخت یک گذرواژه تازه با رایانامه، شما یک پیوند دریافت خواهید کرد.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب
جستجو در سایت