زمان عرضه Assassin’s Creed Rebellion مشخص شد

۲۰ مهر ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۰

بازی رایگان Assassin’s Creed Rebellion که ترکیبی از دو سبک استراتژیک و نقش‌آفرینی است، هم‌اکنون دارای یک تاریخ انتشار بوده که می‌توانید از آن در ادامه مطلب مطلع شده و تریلر جدید را نیز ببینید.

این عنوان از Assassin’s Creed در قرن پانزدم و کشور اسپانیا جریان، زمانی که اینکوزیشن (Inquisition) در اوج قدرت خود به سر می‌برد. در بازی Assassin’s Creed Rebellion بازی‌بازان می‌توانند Brotherhood of Assassin خود را داشته باشند و در این راستا با احداث پایگاهی، به استخدام شخصیت‌های مختلف تا ۴۰ نفر بپردازند. در میان این اشخاص چهره‌های آشنا همچون Ezio Auditore ،Aguilar de Nerha ،Maria ،Shao Jun ،Ishak Pasha ،Machiavelli ،Maria ،Horacio de Heredia و Claudia Auditore نیز حضور دارند. چنین گردهمایی بین شخصیت‌های دنیا‌های مختلف از طریق یک دستگاه Animus جدید محقق شده است که اجازه می‌دهد خاطره‌ها ترکیب شوند. در این بازی اساسین‌ها (Assassin) با تشکیل گروه‌های مختلف به مبارزه با تمپلارها (Templar) خواهند پرداخت.

پیش-ثبت‌نام این عنوان هم‌اکنون آغاز شده و با این کار شما به آیتم‌های مخصوصی همچون سلاح‌های بازی Assassin’s Creed Odyssey و شخصیت Mario Auditore دسترسی خواهید یافت. برای مخارج Brotherhood و آزادسازی شخصیت‌های قهرمان درون بازی، شما به یک ارز نیاز دارید که با دانلود بازی در ده روز اول عرضه، شما صاحب مقدار مشخصی از آن خواهید شد.

Assassin’s Creed Rebellion در ۳۰ آبان ۱۳۹۷ (۲۱ نوامبر ۲۰۱۸) برای دستگاه‌های دارای سیستم عامل اندروید ۴٫۱ به بالا و iOS نسخه ۸ به بالا عرضه می‌شود. برای اجرای این عنوان شما به حداقل ۲ گیگابایت RAM نیاز خواهید داشت.

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید