Astro Bot: Rescue Mission هم‌اکنون برترین بازی واقعیت مجازی تاریخ است

۲۰ مهر ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۰

مدتی پیش بازی تحسین شده‌ی Astro Bot: Rescue Mission توسط استودیو ژاپن (Japan Studio) برای پلتفرم پلی‌استیشن وی‌آر منتشر شد و با یکدیگر با نقدها و نمرات آن همراه شدیم. نکته‌ای که منتقدان زیادی در رابطه‌ی این بازی با یکدیگر هم‌عقیده‌ بودند این بود که Astro Bot عنوانی است که نشان می‌دهد یک بازی واقعیت مجازی باید چگونه عنوانی باشد.

حال که نقدها و نمرات این بازی به صورت کامل منتشر شده‌اند، با مشاهده‌ی وب‌سایت‌های Metacritic و OpenCritic می‌توان این عنوان را در صدر بازی‌های منتشر شده برای پلتفرم‌های واقعیت مجازی یافت. Astro Bot: Rescue Mission هم‌اکنون با ۳۶ نقد، امتیاز فوق‌العاده‌ی ۹۰ را به‌دست آورده و در وب‌سایت OpenCritic نیز با ۲۴ نقد موفق به دریافت امتیاز ۸۹ شده است. این عنوان در وب‌سایت VR Game Critics که به صورت اختصاصی در زمینه‌ی بازی‌های واقعیت مجازی فعالیت می‌کند با ۹۱ امتیاز، بالاترین رتبه را در میان عناوین واقعیت مجازی به دست آورده است.

همان‌طور که اشاره شد، Astro Bot: Rescue Mission در تمامی رتبه‌بندی‌ها به بالاترین امتیاز دست یافته و با گذر از عنوان Lone Echo، برترین بازی‌ واقعیت مجازی از لحاظ امتیاز محسوب می‌شود. همه‌ی این‌ها در حالی است که تا دو سال پیش شرکت سونی موفق شده بود با Uncharted 4: A Thief’s End به موفقیتی مشابه در محدوده‌ی بازی‌های منتشر شده برای نسل هشتم برسد.

عنوان Astro Bot: Rescue Mission هم‌اکنون به صورت انحصاری برروی پلتفرم پلی‌استیشن وی‌آر در دسترس قرار دارد.

1
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید