نقدها و نمرات بازی Call of Duty: Black Ops 4 منتشر شد

۲۰ مهر ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۰

امروز زمان انتشار عنوان مورد انتظار Call of Duty: Black Ops 4 است و به همین خاطر ما شاهد انتشار نقدها و امتیازات آن هستیم. برای مرور امتیازات جدیدترین عنوان در سری Call of Duty با ما همراه باشید.

بازی Call of Duty: Black Ops 4 برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌های اکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ منتشر شده است. این عنوان که بر خلاف عناوین قبلی سری به کلی بخش تک‌نفره را کنار گذاشته است، با موارد مختلف در بخش‌چندنفره به صورت آنلاین قصد سرگرم کردن مخاطبین خود را دارد. شما گزینه‌های مختلفی از جمله بخش بتل‌رویال Blackout، بخش چندنفره و زامبی را پیش‌ روی خواهید داشت که هر یک تجربه مخصوص و مهیج خود را ارائه می‌کنند.

شما می‌توانید پیش نمایش گیمفا از این بازی را به قلم مصطفی زاهدی در این بخش مطالعه کنید. کلیه اخبار و تریلرهای Call of Duty: Black Ops نیز در این قسمت موجود هستند.

Game Informer: 9.5/10

Blackout بهترین تجربه بتل‌رویال در حال حاضر است، بخش زامبی‌ها شخصی‌های کوآپ (co-op) دیوانه کننده‌ای را ارائه می‌کند و بخش چندنفره هم با دارا بودن سادگی خود متقاضیان تجربه کلاسیک را نگاه می‌دارد.

AusGamers: ۹/۱۰

بازی Call of Duty: Black Ops 4 غافلگیری خوشایندی است. با اینکه هیچ‌گونه پیشنهاد خاصی برای آن دسته از کسانی که به دنبال کمپین هستند ندارد، همه چیز به روشی معنا دار بهبود یافته است. Blackout واقعا هیجان‌انگیز است، بخش‌چندنفره مانند چندسال گذشته هنوز هم لذت‌بخش بوده و زامبی‌ها هم در جهتی درست دیوانه‌وار هستند. صرف نظر از یک سری مشکلات کوچک، این بهترین Call of Duty است که در این مدت زیاد تجربه کرده‌ام و به نظرم تبادل کمپین با Blackout به عنوان چیزی که من را بسیار غافلگیر کرد، کاملا ارزشش را داشت.

Attack of the Fanboy: ۹/۱۰

بهترین تجربه بخش چندنفره در یک عنوان Call of Duty.

TrueGaming: ۹/۱۰

Black Ops 4 ایده‌های مختلفی را از عناوین تیر‌اندازی مدرن می‌گیرد که باعث می‌شود با دمیدن جانی تازه در سری، یک تجربه چندنفره ایده‌آل را ارائه کند تا با سلیقه‌های مختلف هواداران همخوانی داشته باشد.

Hobby Consolas: ۸.۸/۱۰

Blackout گزینه جدید بسیار خوبی است که اضافه شده و بخش‌چندنفره هم در میان این چند سال بهترین است اما موتور بازی دارد قدیمی می‌شود و دلمان برای بخش تک‌نفره تنگ شده است.

Meristation: ۸/۱۰

Black Ops 4 بهترین بازی Call of Duty در حال حاضر است … از بابت بخش‌چندنفره. این عنوان دارای گزینه‌ها و حالات متعدد است و بخش بتل‌رویال خود تحت عنوان Blackout را ارائه می‌کند که این‌ها باعث می‌شوند در برابر غول‌هایی همچون Fortnite و PUBG بایستد اما از بابت گرافیکی واقعا نیاز به تغییرات دارد.

JeuxActu: ۸/۱۰

با Black Ops 4 تری‌آرک (Treyarch) بزرگترین عنوان جامعه‌ محور سری را ساخته است اما هنوز به نظر مانند کاری است که هیچ‌گونه جاه‌طلبی ندارد و در عوض به مکانیزم‌هایی اتکا می‌کند که جواب پس داده‌اند.

 

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید