تصاویر جدیدی از بازی Dragon Quest Builders 2 منتشر شد

به تازگی شرکت اسکوئر انیکس (Square Enix) تصاویر جدیدی از بازی Dragon Quest Builders 2: Destruction God Malroth and the Empty Island منتشر کرده است.

پس از ملاقات با شخصیت‌های این بازی و حل کردن مشکلاتشان، می‌توانید تصمیم بگیرید که آن‌ها در جزیره Empty، جزیره اصلی این بازی، مستقر شوند و به توسعه آن کمک کنند. البته باید توانایی‌های هر شخصیت را در نظر بگیرید و متناسب با آن‌ها، وظایفی را برای پیشبرد توسعه این جزیره معین کنید. در این تصاویر می‌توانید تغییرات جزیره Empty را به وضوح مشاهده کنید.

همچنین این تصاویر، ساختمان‌ها و مکان‌هایی که می‌توانید آنلاک (Unlock) کنید را هم به تصویر می‌کشند. می‌توانید با ساخت صندلی‌های راحتی در جزیره، برای مردم خود آرامش ایجاد کنید. علاوه بر این‌ها، در بازی Dragon Quest Builders 2: Destruction God Malroth and the Empty Island قادر خواهید بود تا آپارتمان‌های متعددی خلق کنید.

تصاویر مورد بحث را از انتهای همین پست می‌توانید مشاهده کنید. در راستای دیگر اخبار مرتبط با این بازی، مدتی پیش شاهد انتشار تصاویر دیگری از این عنوان بودیم. همچنین قبل‌تر هم شاهد انتشار تصاویری از این بازی بودیم که المان‌های گیم‌پلی آن را به تصویر می‌کشید؛ این تصاویر را می‌توانید از این نشانی مشاهده کنید.

بازی Dragon Quest Builders 2: Destruction God Malroth and the Empty Island در روز پنج شنبه ۲۹ آذر ماه (۲۰ دسامبر ۲۰۱۸ میلادی) در کشور ژاپن برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و نینتندو سوییچ عرضه و منتشر خواهد شد. هنوز خبری مبنی بر زمان عرضه این بازی در بازار غرب منتشر نشده است.

12345678910(1 رای, میانگین آرا 10٫00 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید