گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ویدئویی از شخصیت Klaus Lunettes بازی Black Clover: Quartet Knights منتشر شد

ویدئویی از شخصیت Klaus Lunettes بازی Black Clover: Quartet Knights منتشر شد

به تازگی شرکت باندای نامکو اینترتینمنت (Bandai Namco Entertainment) تریلر جدیدی از بازی Black Clover: Quartet Knights منتشر کرده است که برخی صحنه‌های گیم‌پلی مربوط به شخصیت کلاوس لانتس (Klaus Lunettes) را به تصویر می‌کشد.

کلاوس یکی از اعضای گروه Golden Dawn است که شخصیتی بسیار استراتژیک است که میادین جنگ را کنترل می‌کند. تخصص او Steel Magic است که توانایی‌هی خارق‌العاده‌ای به او می‌دهد. قابلیت Special Shooting این امکان را به او می‌دهد تا با شات‌گان خود، تیرهایی جادویی به چندین دشمن که در خطی مستقیم قرار گرفته‌اند شلیک کند. Armoured Wall نیز دیواری دفاعی محسوب می‌شود که جلوی حمله کردن و یا نزدیک شدن دشمنان را می‌گیرد. تنوع زیادی در دیوارهای دفاعی ایجاد شده توسط این شخصیت وجود دارد که مانع نزدیک شدن دشمنان و یا حمله کردن آن‌ها می‌شوند.

قابلیت Steel Magic باعث ایجاد سپرهایی فلزی می‌شود که او را در برابر اشیاء مختلف محافظت می‌کنند. این سپرها متناسب با حرکت بازی‌باز، همراه کلاوس خواهند بود و او را در حمله نیز یاری می‌کنند.

بازی Black Clover: Quartet Knights اواسط ماه سپتامبر سال جاری میلادی برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار گرفت. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این بازی پیشنهاد می‌کنیم نقد و بررسی منتشر شده از آن در وب‌سایت گیمفا را از این نشانی بخوانید. نقد این بازی توسط مهدی رضایی صورت گرفته و با عنوان « تقلید همیشه هم بد نیست | نقد و بررسی بازی Black Clover: Quartet Knights» منتشر شده است. در ادامه می‌توانید تریلر منتشر شده از شخصیت کلاوس لانتس را از زیر مشاهده و در صورت تمایل آن را دریافت کنید:

دریافت تریلر با کیفیت ۴۸۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۷۲۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۱۰۸۰P

12345678910(1 رای, میانگین آرا 10٫00 از 10 )
Loading...
عضویت در سایت

Register For This Site

دریافت رمز جدید

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت