وجود نسخه‌ای ویژه از بازی The Legend of Zelda در میان عناوین ماه جاری سرویس آنلاین نینتندو سوییچ

۱۸ مهر ۱۳۹۷ - ۲۱:۳۰

امروز عناوین ماه اکتبر سرویس آنلاین نینتندو سوییچ به دست طرفداران رسیدند. اما در میان بازی‌های از پیش اعلام شده، نسخه‌ای ویژه از بازی کلاسیک The Legend of Zelda نیز دیده می‌شود.

ماه گذشته زمانی که سرویس آنلاین نینتندو سوییچ به طور رسمی راه اندازی شد، شرکت نینتندو تائید کرد که بازی‌های بیشتری از کنسول NES به طور ماهانه به سرویس آنلاین اضافه خواهند شد. امروز ما اولین دسته‌ی این عناوین را دریافت کردیم. اما علاوه بر بازی‌های NES Open Tournament Golf، Super Dodge Ball و Solomon’s Key، نینتندو به طرزی غافلگیر کننده یک نسخه‌ی ویژه از عنوان The Legend of Zelda را نیز ارائه کرده است؛ در این نسخه، بازی‌بازان از همان اول به تمام آیتم‌ها و میزان زیادی پول دسترسی دارند.

در برنامه‌ی سرویس آنلاین، این نسخه‌ی دستکاری شده با نام ! The Legend of Zelda – Living the life of luxury شناخته شده و دارای یک برچسب “ویژه” است. همان‌طور که پیش‌تر ذکر شد، این نسخه به بازی‌بازان اجازه می‌دهد تا بازی را با یک فایل ذخیره و به همراه پول و آیتم‌های White Sword، Magical Shield، Blue Ring و Power Bracelet آغاز کنند.

از آن‌جایی که پیدا کردن مسیر در بازی The Legend of Zelda کاری سخت است، این نسخه می‌تواند به تازه واردان کمک کند تا از این عنوان کلاسیک بیشتر لذت ببرند. البته اسپیدرانر‌ها (Speedrunners) هم می‌توانند با استفاده از آیتم‌های داده شده، رکورد‌های جدیدی را به نام خود ثبت کنند.

طبق گفته‌های نینتندو، نسخه‌های ویژه‌ی دیگر عناوین کلاسیک NES نیز در آینده به سرویس آنلاین نینتندو سوییچ اضافه خواهند شد؛ پس !The Legend of Zelda – Living the life of luxury تنها آغاز کار این نسخه‌های دستکاری شده است.

عناوین ماه نوامبر این سرویس شامل بازی‌های Metroid، Mighty Bomb Jack و TwinBee شده و ماه دسامبر نیز عناوین Adventures of Lolo، Ninja Gaiden و Wario’s Woods را در بر می‌گیرد؛ اما هنوز مشخص نیست که آیا شاهد نسخه‌ی ویژه‌ی این عناوین خواهیم بود یا خیر. شما می‌توانید نقد و بررسی بازی The Legend of Zelda: Breath of the Wild به قلم حسین صدری را از اینجا مشاهده کنید.

0
0

مطالب جنجالی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید