بسته Tactical Legacy برای XCOM 2: War of the Chosen در دسترس قرار گرفت

۱۸ مهر ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۱

اخیراً بسته الحاقی جدیدی برای بازی XCOM 2: War of the Chosen، ساخته استودیوی Firaxis در دسترس قرار گرفته است که Tactical Legacy Pack نام دارد و حالت‌های جدید گیم‌پلی و نقشه‌های تازه‌ای را به این عنوان اضافه می‌کند. این بسته الحاقی برای صاحبان این بسته گسترش‌ دهنده تا روز دوشنبه ۱۲ آذر ماه (۳ دسامبر ۲۰۱۸ میلادی) به صورت رایگان قابل دسترس است.

خبر خوب این اینجاست که War of the Chosen نیز تا سه شنبه ۲۴ مهر ماه (۱۶ اکتبر ۲۰۱۸) با تخفیفی ۴۰ درصدی روبرو شده است. اگر به تجربه این بسته گسترش دهنده پرداخته باشید، XCOM 2 Collection نیز با ۶۱ درصد تخفیف در دسترس شما قرار خواهد داشت.

در خصوص بسته Tactical Legacy Pack نیز باید بگوئیم که این بسته الحاقی ۶ Legacy Ops جدید را به این بازی می‌افزاید که رویدادها و اتفاقات آن مابین دو نسخه XCOM: Enemy Unknown و XCOM 2 روی داده است. بخش The Resistance Archives هم سری ماموریت‌های پرچالشی را ارائه می‌دهد که در جریان آن‌ها، مشکلات متعددی گریبانگیر بازی‌بازان خواهد شد. حالت Skirmish Mode نیز از جمله دیگر حالت‌های این بسته الحاقی است که به بازی‌بازان این امکان را می‌دهد تا ماموریت‌ها، اهداف و نقشه‌ها را به دلخواه خود بسازند و به تجربه آن‌ها بپردازند.

اگر احیاناً این موارد همچنان برای جلب نظر شما کافی نیست باید بگوئیم که این بسته الحاقی شامل ۲۸ نقشه بازسازی شده از بازی‌هایی نظیر XCOM: Enemy Unknown و Enemy Within در کنار اسلحه‌ها، زره‌ها، موارد سفارشی سازی بیشتر، آیتم‌ها و توانایی‌های جدید نیز می‌شود.

بسته گسترش دهنده War of The Chosen بازی XCom 2 در حال حاضر برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، رایانه‌های شخصی ، لینوکس، استیم و مک در دسترس قرار دارد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید