عنوان Stardew Valley برروی گوشی و تبلت‌های هوشمند عرضه می‌شود

۱۸ مهر ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۰

استودیوی چاکل‌فیش گیمز (Cuchlefish Games) و شرکت کانسرندایپ (ConcernedApe)، استودیوی سازنده و ناشر عنوان موفق Stardew Valley اعلام کردند که این عنوان در آینده‌ی نزدیک برای پلتفرم IOS عرضه می‌شود.

به نظر می‌رسد بالاخره بازی‌بازان می‌توانند یکی از اعتیادآورترین و موفق‌ترین عناوین سبک شبیه‌سازی کشاورزی در چند سال اخیر را برروی گوشی و تبلت هوشمند خود تجربه کنند. این نسخه از بازی با همکاری استودیوی انگلیسی The Secret Police ساخته شده است. این استودیو مسئولیت ساخت نسخه‌ی اندرویدی بازی را نیز به عهده گرفته است. همچنین شرکت کانسرندایپ تایید کرده است که ساخت نسخه‌ی گوشی‌های هوشمند بازی هیچ تاثیری برروی توسعه‌ی بخش چندنفره‌ی بازی نداشته است و روند توسعه‌ی این بخش طبق برنامه پیش می‌رود.

شرکت کانسرندایپ جزییاتی از نسخه‌ی IOS بازی و آن چه که بازی‌بازان باید از این نسخه انتظار داشته باشند را منتشر کرده است:

  • این نسخه از آیفون و آیپد پشتیبانی می‌کند. پیش از دانلود این عنوان، صفحه‌ی بازی را چک کنید تا از پشتیبانی نسخه‌ی IOS خود از بازی مطمئن شوید.
  • این یک نسخه‌ی کامل از بازی است و هیچ چیزی از بازی حذف نشده است. تنها تفاوت اصلی این است که بازی برای اجرا برروی گوشی و تبلت‌های هوشمند بازسازی شده است. (منو، UI و سیستم کنترل بازی دچار تغییراتی شده‌اند)
  • این عنوان را می‌توانید با قیمت ۸ دلار خریداری کنید. خریدهای درون‌برنامه‌ای در بازی وجود ندارد.
  • بخش‌های داستانی و تکنفره‌ی بازی تا به‌روزرسان ۱٫۳ به این عنوان اضافه شده است.
  • دارندگان نسخه‌ی رایانه‌های شخصی می‌توانند حساب خود را از طریق iTunes به نسخه‌ی IOS منتقل کنند. همیشه پیش از خروج از بازی از حساب خود پشتیبان بگیرید. از آنجا که نسخه‌ی IOS از Mod پشتیبانی نمی‌کند انتقال حساب‌هایی که شامل Mod می‌شوند، می‌تواند مشکلاتی را در بارگذاری این نوع حساب‌ها ایجاد کند.

نسخه‌ی IOS بازی Stardew Valley در تاریخ ۲۴ اکتبر (۲ آبان ماه سال جاری) منتشر می‌شود. نسخه‌ی اندرویدی بازی هنوز در حال توسعه بوده و تاریخ مشخصی برای عرضه‌ی آن اعلام نشده است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید