دو فصل پایانی The Exorcist: Legion VR در دسترس قرار گرفت

۱۷ مهر ۱۳۹۷ - ۱۸:۱۵

ناشر عنوان The Exorcist: Legion VR امروز اعلام کرد که فصل‌های چهارم و پنجم این بازی هم‌اکنون در دسترس قرار گرفته است.

The Exorcist: Legion VR عنوانی در سبک وحشت است که براساس کتاب‌های آقای William Peter Blatty، خالق سری Exorcist ساخته شده است. داستان این عنوان در قالب ۵ فصل روایت می‌شود و شما را در نقش یک کارآگاه قرار می‌دهد. در هر فصل از بازی داستانی متفاوت روایت می‌شود و بازی‌بازان را در محیط‌های ترسناک و تاریک قرار می‌دهد.

در فصل‌های آخر بازی شما باید پرونده‌ی قتل‌های زنجیره‌ای را بررسی کنید. نشانه‌های پیدا شده برروی جسد یک کشیش در یک کلیسای کوچک، به فرقه‌ای شیطانی که در این منطقه مخفی شده‌اند اشاره دارد.

فصل چهارم: در یک منطقه‌ی قرنطینه در هایتی، کشته شدن اعضای تیم پزشکی باعث شده است تا تلاش‌ها برای کاهش قربانیان یک بیماری ناشناخته نتیجه ندهد. شما وظیفه دارید دلیل اصلی این حوادث را کشف کرده و عاملین شیوع این بیماری را پیدا کنید.

فصل پنجم: در آخرین فصل بازی، بازی‌باز به قلب کوهستان Mesopotamia فرستاده می‌شود تا با شیطانی به نام Pazuzu روبه‌رو شود. در این فصل از بازی از تکنیک‌هایی خاص در زمینه‌ی تولید بازی‌های واقعیت مجازی استفاده شده است و هیجان بازی به اوج خود می‌رسد.

آقای Douglas Nebors، مدیر ارشد اجرایی شرکت Fun Train همزمان با انتشار آخرین فصل‌های بازی، بیانیه‌ی زیر را منتشر کرده است:

هواداران بی‌صبرانه منتظر انتشار این دو فصل بودند و ما نیز بی‌صبرانه منتظریم تا نظر بازی‌بازان را پس از تجربه‌ی داستان ترسناک و هیجان‌انگیز خلق شده توسط Wolf and Wood بشنویم. ما امیدواریم بازی‌بازان و هوادارن سبک ترسناک واقعیت مجازی، این عنوان را از ابتدا آغار و تمامی فصل‌های بازی را به عنوان یک داستان پیوسته تجربه کرده تا بتوانند تمامی رازهای نهفته در این بازی را کشف کنند. به من اعتماد کنید، تجربه‌ی این بازی برای بار دوم بسیار ترسناک‌تر از بار اول خواهد بود.

نسخه‌ی کامل عنوان The Exorcist: Legion VR هم‌اکنون برروی هدست واقعیت مجازی شرکت سونی با قیمت ۳۰ دلار در دسترس است. در صورت تمایل می‌توانید فصل‌های این عنوان را به صورت جداگانه با قیمت ۷ دلار تهیه کنید.

ویدئوی مربوط به این دو فصل را می‌توانید در ادامه مشاهده کنید.

فصل چهارم:

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰Pدریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

فصل پنجم:

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰Pدریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید