تاریخ انتشار بازی Super Hyperactive Ninja برای نینتندو سوییچ مشخص شد

۱۶ مهر ۱۳۹۷ - ۲۰:۳۰

طبق جدیدترین اخبار دنیای بازی‌های ویدئویی، به تازگی تاریخ انتشار بازی Super Hyperactive Ninja برای کنسول نینتندو سوییچ مشخص شده است و کاربران در ماه آینده می‌توانند آن را تجربه کنند.

بازی Super Hyperactive Ninja در گذشته برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، رایانه‌های شخصی و ایکس‌باکس وان منتشر شد و توانست نظر کاربران و طرفداران را به خود جلب کند. این بازی در دسته عناوین با محوریت حالت Speedrunner قرار می‌گیرد و ما در آن شاهد یک گیم‌پلی کاملا سرعتی خواهیم بود.

حتما باید بدانید که قهوه، دارای کافئین بسیار بالایی است و می‌تواند نقش یک انرژی‌زا طبیعی و بسیار کاربردی را در بدن ایفا کند. حال بازی Super Hyperactive Ninja با محوریت همین موضوع ساخته شده و ایده آن بسیار جالب به نظر می‌رسد. در واقع، در گیم‌پلی بازی Super Hyperactive Ninja کاربران کنترل چند نینجا را در درست خواهند داشت که در بدن آن‌ها، کافئین بسیار بالایی یافت می‌شود. حال در طول مسیر باید قهوه‌های بیشتر را به دست آورید تا سطح کافئین بدن آن‌ها کاهش پیدا نکند و بتوانند با سرعت بیشتر به مسیر خود ادامه دهند. در این مسیر، موانع مختلف وجود خواهد داشت که ممکن است سرعت شما را کاهش دهد و با این کاهش سرعت، به قهوه‌های کمتری دسترسی پیدا می‌کنید. در نتیحه با اتمام کافئین موجود در بازی، مرحله‌ی جاری پایان خواهد یافت و رکورد شما در همان نقطه که بازنده شده‌اید، ثبت خواهد شد. نا گفته نماند که یک قدرت محدود و خاص هم در برخی نقاط گیم‌پلی وجود خواهد داشت که می‌توانید آن‌ها را به دست آورید. با گرفتن این قدرت، قادر خواهید بود تا دشمنان محدودی که بر سر راه وجود دارند را نابود کنید.

اما در کنار این بخش که باید با دست آوردن قهوه‌ها، امتیازات بیشتری را کسب کنید، یک بخش مجزای دیگر نیز در بازی Super Hyperactive Ninja وجود خواهد داشت که Fight Mode نام دارد. در جریان این بخش مبارزه‌ای هیجان انگیز، دو نینجای مختلف در یک زمین مسابقه با یکدیگر رو به رو خواهند شد و باید به صورت تن به تن یک مبارزه نفس‌گیر را آغاز کنند. شخصیت‌های مختلفی برای این بخش در نظر گرفته شده که از معروف‌ترین آن‌ها که در نقش شخصیت‌های مهمان در بازی حضور دارند، می‌توان به شخصیت آراگامی از بازی Aragami، شخصیت جک از عنوان Caveman Warriors و شخصیت آیس از بازی Ice Cream Surfer اشاره کرد.

حال به تازگی اعلام شده است که بازی Super Hyperactive Ninja، برای کنسول نینتندو سوییچ هم منتشر خواهد شد و کاربران این کنسول می‌توانند به‌زودی این عنوان را تجربه کنند. در گذشته بازی برای پلتفرم‌هایی که منتشر شده بود، توانست از طرفداران زیادی برخوردار شود و کاربران را مجذوب گیم‌پلی خود کند. حال با توجه به انتشار این بازی برروی نینتندو سوییچ و قابل تجربه بودن آن در محیط‌های دیگر، بدون شک میزان کاربران آن افزایش خواهد یافت.

در نهایت، بازی Super Hyperactive Ninja در تاریخ ۳ آبان ماه سال ۱۳۹۷ (۲۵ اکتبر سال ۲۰۱۸) به طور رسمی برای کنسول نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید