عنوان Shin Kaku Gi Kou معرفی شد

۱۵ مهر ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۰

امروز در جریان مراسمی که در شهر آکیهاباری کشور ژاپن برگزار شد، شرکت اسکوئر انیکس (Square Enix) از یک عنوان جدید در سبک نقش‌آفرینی ژاپنی رونمایی کرد.

این عنوان که به صورت مشترک با استودیوی Straight Edge ساخته می‌شود، Shin Kaku Gi Kou نام دارد. افرادی همچون کازوما کاماچی (Kazuma Kamachi) و کیوتاکا هایمورا (Kiyotaka Haimura)، نویسنده و طراح هنری عنوان A Certain Magical Index برروی این عنوان کار می‌کنند.

همچنین تایید شده است که انیمیشن ابتدایی این بازی توسط استودیوی Trigger، سازنده‌ی عنوان Kill La Kill ساخته خواهد شد.

نام کامل این عنوان Shin Kaku Gi to 11 Ri Ro Hakai Sha است که به معنی توانایی الهی و ۱۱ نابودگر می‌باشد. این بازی بخش از یک پروژه‌ی چندرسانه‌ای است که شامل یک بازی، یک مانگا و یک رمان می‌شود. مانگا اولین بخشی از این پروژه است که زودتر از رمان و بازی در تاریخ ۲۹ اکتبر (۷ آبان ماه) منتشر می‌شود.

این بازی در جهانی فانتزی جریان دارد و شامل یک کشتی هوایی و چندین محیط برای مبارزات بازی می‌شود. بیشتر شخصیت‌های بازی توسط افراد مشهور این صنعت صداگذاری شده‌اند و تایید شده است که تمام بخش داستانی به صروت کامل صداگذاری خواهد شد.

براساس صحبت‌های شرکت اسکوئر انیکس در جریان این مراسم، عنوان Shin Kaku Gi Kou یک بازی نقش‌آفرینی اکشن و پلتفرمر است که شامل المان‌هایی مانند ساخت و ساز نیز می‌شود. کشتی هوایی ذکر شده در بالا نیز بخش مهمی از بازی است و توانایی‌ها و حملات قدرتمندی خواهد داشت.

این بازی در زمانی نامشخص در سال ۲۰۱۹ برای پلتفرم‌های اندروید و IOS در ژاپن عرضه خواهد شد. تریلر معرفی بازی و همچنین اولین تریلر منتشر شده از گیم‌پلی بازی را می‌توانید در ادامه مشاهده کنید.

ویدئوی معرفی بازی:

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰Pدریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

ویدئوی منتشر شده از گیم‌پلی بازی:

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰Pدریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید