اسکای‌باند مسئولیت ساخت The Walking Dead: The Final Season را بر عهده گرفت

۱۵ مهر ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۸

امروز اعضای شرکت اسکای‌باند گیمز (Skybound Games) با حضور در رویداد کامیک‌کان نیویورک (New York Comic Con) رسما اعلام کرده‌اند که مسئولیت ساخت قسمت‌های باقی‌مانده بازی The Walking Dead: The Final Season را برعهده گرفته و آن را به پایان خواهند رساند.

این شرکت همراه با خالق دنیای The Walking Dead یعنی رابرت کرک‌من (Robert Kirkman) متن زیر را در توییتر منتشر کرده‌اند:

ما بسیار خوشحال هستیم که اعلام کنیم به موجب قرارداد بسته شده با تل‌تیل گیمز (Telltale Games)، اسکای‌باند اجازه ساخت ادامه The WalkingDead: The Final Season را بر عهده گرفته است. بریم که داستان کلمنتاین را تمام کنیم. جزئیات بیشتر به زودی منتشر خواهد شد.

طبق گزارش منتشر شده در سایت ورایتی (Variety) اعضای سابق تیم بازی The Walking Dead نیز برای انجام این کار حضور خواهند یافت تا فصل چهارم و آخر محبوب‌ترین سری بازی ساخته شده توسط تل‌تیل به پایان برسد. کرک‌من نیز خود در کامیک‌کان گفته است که “نمی‌توانیم در یک سال هم اندرو لینکلن (Andrew Lincoln) و هم کلمنتاین (Clementine) را از دست بدهیم”.

فعلا جزئیات کامل قرارداد بسته شده در دسترس نیست و نمی‌دانیم که پس از پایان یافتن عنوان نامبرده، تکلیف افرادی که بر روی آن کار کرده‌اند چه خواهد بود اما باز هم در میان انبوه اخبار ناراحت کننده پیرامون تل‌تیل، این مسئله قطعا عده بسیاری را خشنود خواهد کرد.

تاکنون دو قسمت از The Walking Dead: The Final Season برای برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و سوییچ عرضه شده است.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید