با ۴۰ دقیقه از گیم‌پلی بازی DiRT Rally 2.0 همراه باشید

۱۴ مهر ۱۳۹۷ - ۲۱:۴۵

طبق جدیدترین اخبار دنیای بازیهای ویدئویی، اخیرا یک ویدئو جدید از عنوان DiRT Rally 2.0 منتشر شده است که ۴۰ دقیقه از گیم‌پلی آن را به وضوح به تصویر می‌کشد.

همان‌طور که اطلاع دارید، در کمتر از دو هفته‌ی پیش بازی DiRT Rally 2.0 به طور رسمی توسط استودیو کدمسترز (Codemasters) معرفی شد و توانست هیجان کاربران و طرفداران این سری بازی را افزایش دهد. مجموعه‌ی Dirt از گذشته تا حالا، از طرفداران زیادی در سبک بازی‌های اتومبیل‌رانی برخوردار است و توانسته طی سال‌های مختلف، تجربه‌ای متفاوت و قابل قبول را به کاربران ارائه دهد. به همین دلیل معرفی بازی DiRT Rally 2.0 که قسمت اول آن سه سال پیش و در سال ۲۰۱۵ منتشر شده بود، باری دیگر هواداران آن را خوشحال کرد.

اما شاید در تریلر معرفی این بازی، بخش‌هایی از آن برای کاربران مجهول و نامشخص بود و نتوانستند به خوبی با جزئیات و ویژگی‌های جدید بازی آشنا شوند زیرا بیشتر این تریلر جنبه‌ی سینمایی داشت و مسابقه‌ی اتومبیل‌ها را با حال و هوایی خاص نشان می‌داد. اکنون می‌توانید برای آشنایی کامل با جزئیات بازی، نگاهی به ویدئوی ۴۰ دقیقه‌ای بازی داشته باشید که به طور کامل بخش‌های مختلف و متفاوت بازی را به تصویر می‌کشد.

در واقع سازندگان برای ارائه توضیحات بهتر و نشان دادن کامل گیم‌پلی بازی، این ویدئو را به سه بخش جداگانه تبدیل کرده  و در هر بخش به نمایش ویژگی‌ها و قابلیت‌های مختلف بازی می‌پردازند. از سویی دیگر، می‌توانید توضیحات و صحبت‌های طراح هنری بازی یعنی راس گووینگ (Ross Gowing) را مشاهده کنید.

در ویدئو گیم‌پلی جدید بازی DiRT Rally 2.0، قادر خواهید بود تا زمین‌های مسابقه‌ای و پیست‌های تازه را تماشا کنید که هریک از جزئیات بسیار بالایی برخوردار هستند و نسبت به یکدیگر متفاوت خواهند بود. همچنین چندین زاویه جدید برای دوربین بازی در دسترس کاربران خواهد بود که می‌توانید با انتخاب هریک به بازی ادامه دهید. از دیگر ویژگی‌های اساسی این بازی، می‌توان به وجود مسابقات هیجان‌انگیز WorldRX اشاره کرد که در بازی در قالب هشت قسمت مختلف پیاده‌سازی شده است. در نهایت اتومبیل‌های موجود در مسابقات رسمی سال جاری میلادی، به طور کامل در بازی ساخته شده است که به تکامل محتویات بازی بهبود می‌بخشد.

ویدئو جدید بازی DiRT Rally 2.0 با محوریت ۴۰ دقیقه از گیم‌پلی:

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰

تیم سازنده‌ی بازی برای جذب کاربران در رابطه با پیش‌خرید عنوان DiRT Rally 2.0، مزایایی تازه را در اختیار آن‌ها گذاشته است. برای مثال می‌توانید با پیش‌خرید این بازی، به اتومبیل Porsche 911 RGT Rally Spec دسترسی داشته باشید و چند روز زودتر و در تاریخ ۳ اسفند ماه سال ۱۳۹۷ (۲۲ فوریه سال ۲۰۱۸) بازی را تجربه کنید. همچنین چندین بسته امتیازی مختلف در نسخه‌ی ویژه بازی یعنی Deluxe Edition پیاده‌سازی شدهکه در کنار دسترسی به محتویات دو فصل از بازی و آزاد کردن برخی از اتومبیل‌های گران قیمت، به دست کاربران خواهد رسید.

بازی DiRT Rally 2.0 در تاریخ ۷ اسفند ماه سال ۱۳۹۷ (۲۶ فوریه سال ۲۰۱۸) به طور رسمی برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید