تریلر جدید Dreams بخش داستانی و ابزارهای ساخت مراحل آن را به تصویر می‌کشد

۱۴ مهر ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۰

در حالی که مدتی پیش اطلاعات فراوان بسیاری از عنوان Dreams منتشر شده بود اما به تازگی ویدئویی نسبتاً طولانی از این موتور بازی‌سازی توسط استودیو مدیامولکول (Media Molecule) به نمایش درآمده است که گیم‌پلی بخش داستانی و چگونگی ساخت مراحل مختلفِ آن را به تصویر می‌کشد.

همان‌طور که می‌دانید بخش اعظم Dreams برروی ساخت انواع بازی‌ها توسط بازی‌بازان تمرکز دارد اما اگر دوست ندارید کمی از خلاقیت و وقت خود را در این عنوان خرج کنید، نگران نباشید چراکه مدیا مولکول یک بخش داستانی کامل نیز برای شما تدارک دیده است. این کمپین داستانی در واقع شامل سه بازی می‌شود که در یک بازی ترکیب شده و الهاماتی از عناوین علمی‌تخیلی، فیلم نوآر (فیلم‌های درام جنایی) و فانتزی‌های کودکانه گرفته است.

اگر در جریان اخبار باشید، حتماً می‌دانید که تصویر عنوان Dreams برروی جلد مجله‌ی این ماه Game Informer قرار گرفته و این وب‌سایت نیز به همین مناسبت، تریلر جدیدی از گیم‌پلی کمپین داستانی آن منتشر کرده است. تمرکز ویدئوی جدید برروی مراحلی علمی تخیلی قرار دارد که در آن بازی‌بازان کنترل شخصیتی به نام دیباگ (Debug) را برعهده گرفته و با استفاده از قدرت‌های الکتریکی او به حل معماها می‌پردازند.

البته این تمام ماجرا نیست چراکه نیمه‌ی دوم ویدئو، چگونگی ساخت مراحل توسط ابزارهای مخصوص Dreams را به تصویر می‌کشد. هرچند که ممکن است تماشای این قسمت شما را به شدت سردرگم کند اما مدیا مولکول وعده داده است Dreams شامل ساعت‌ها بخشِ آموزشیِ سرگرم کننده خواهد بود.

عنوان Dreams در تاریخ نامشخصی از سال ۲۰۱۹ توسط سونی اینتراکتیو اینترتینمنت (Sony Interactive Entertainment) به صورت انحصاری برای پلتفرم پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد. در ادامه می‌توانید تریلر منتشر شده را مشاهده کنید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰p | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰p | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید