طراح تل‌تیل از برکناری کلیه کارکنان باقی مانده خبر داده است

۱۳ مهر ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۰

متاسفانه برخلاف انتظارات هوادارن پیرو این موضوع که تل‌تیل گیمز (Telltale Games) با وجود تعطیلی خود بتواند به طریقی پروژه‌های ناتمام را تکمیل کند خبرهای خوبی منتشر نمی‌شوند.

به احتمال زیاد شما هم خبر تعطیلی استودیو تل‌تیل گیمز را تاکنون دریافت کرده‌اید. در زمان تعطیلی اعلام شده بود که قرار است ۲۵ عضو اصلی به منظور انجام تعهدات استودیو باقی بمانند اما این موضوع ظاهرا دوام زیادی نیاورده است و تل‌تیل کلیه افراد باقی‌مانده را هم برکنار کرده است.

ریچل نوئل (Rachel Noel) به عنوان طراح روایت تل‌تیل به تازگی در توئیتر گفته است، با وجود اینکه به او گفته شده بود با چندنفر دیگر قرار است فعلا حضور داشته باشند، چنین چیزی رخ نداده و همگی اخراج شده‌اند. هیچ‌کس نباید این انتظار را می‌داشت که اعضای اصلی تا ابد در تل‌تیل باقی بمانند اما اینکه مدت زمان حضور آن‌ها فقط ۱۳ روز به طول انجامیده ناراحت کننده است.

بعد از تعطیلی تل‌تیل در ۱ سپتامبر ۲۰۱۸ عده زیادی از صنعت‌ بازی‌های ویدئویی حاضر شدند تا از پرسنل برکنار شده پشتیبانی کنند و حتی برخی استودیو‌ها هم بودند که پیشنهاد کاری دادند. تعطیلی این استودیو اتفاق بسیار ناراحت کننده‌ای است و امیدواریم کارکنان هر چه زودتر در جایی دیگر مشغول به کار شوند.

از دیگر اخبار مربوط به تعطیلی تل‌تیل می‌توان به تلاش برای پیدا کردن استودیویی جدید به منظور تکمیل قسمت‌های بازی The Walking Dead: The Final Season اشاره کرد. جزئیات کامل آن را می‌توانید در لینک داده شده مطالعه کنید.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید