بازی Squishies معرفی شد

۱۳ مهر ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۵

به تازگی عنوانی جدید برای پلتفرم پلی‌استیشن VR معرفی شده که Squishies نام دارد و به نظر می‌رسد که یک بازی هیجان‌انگیز و سرگرم‌کننده باشد.

در چند وقت اخیر شاهد معرفی بازی‌های زیادی برای پلتفرم‌های واقعیت مجازی بودیم که دارندگان آن‌ها نیز بتوانند بازی‌های جدید را در سبک‌های تازه تجربه کنند. حال یک عنوان جدید دیگر که به طور انحصاری برای پلی‌استیشن VR عرضه خواهد شد، به تازگی معرفی شده که Squishies شناخته می‌شود.

وظیفه‌ی ساخت بازی مذکور بر عهده‌ی استودیو Brainseed Factory خواهد بود که تا قبل از این چند عنوان دیگر را هم با موفقیت منتشر کرده که مشهورترین آن‌ها بازی Typoman است. در جریان گیم‌پلی بازی Squishies، کاربران باید داستان اتفاقات زندگی چند اسباب بازی کوچک و بامزه را که هریک نسبت به دیگری متفاوت است، دنبال کنند. به نظر می‌رسد که آن‌ها خانه‌های خود را گم کرده و این شما هستید که باید مسیر آن‌ها را مشخص کنید. در این راه موانع و رویدادهای مختلفی را تجربه خواهید کرد که طبق گفته سازندگان می‌تواند هیجان‌انگیز و سرگرم‌کننده باشد. برای کنترل، هدایت و حرکت شخصیت‌ها می‌توانید از کنترلرهای PS Move استفاده کنید.

مراحل موجود در بازی Squishies از تنوع و جزئیات زیادی برخوردار هستند. حال در این راستا، سازندگان یک قابلیت هم برای بازی پیاده‌سازی کرده‌اند که می‌توانید در جریان آن با استفاده از تنظیمات و گزینه‌های مختلف، مراحل مدنظر خود را طراحی کرده و در آن بازی کنید. همچنین این مراحل ساخته شده، قابلیت به اشتراک گذاشته شدن با سایر کاربران را نیز دارا هستند.

در ادامه می‌توانید تریلر جدید بازی Squishies را مشاهده کنید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۳۶۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰

بازی Squishies در تاریخ ۲۹ آبان ماه سال ۱۳۹۷ (۲۰ نوامبر سال ۲۰۱۸) به طور رسمی برای پلی‌استیشن VR منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

  • انصافا سونى چه قدر خوب از PS VR پشتیبانى میکنه و هى بازى هاى انحصارى جذاب و سرگرم کننده معرفى میکنه Yes حتى مشکل سردرد و حالت تهوع و … رو هم حل کرده دیگه رسما بهترین هدست واقعیت مجازى هست Cool In Love
    اى کاش پول بود و میتونستم بخرمش

    0
    0