نسخه‌ی آزمایشی Dreams در سال جاری منتشر خواهد شد

۱۲ مهر ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۰

اگر به خاطر داشته باشید، تقریباً از سال ۲۰۱۵ میلادی، استودیو‌ی مدیا مولکول (Media Molecule) همواره اذعان داشت که نسخه‌ی آزمایشی عنوان Dreams “در سال جاری” منتشر می‌شود. اما حال به نظر می‌رسد که بازی‌بازان می‌توانند تا پیش از پایان سال ۲۰۱۸ میلادی، برای اولین بار این بازی را تجربه کنند.

در طی گفتگویی با مجله‌ی Game Informer، آقای الکس اونس (Alex Evans)، یکی از بنیانگذاران استودیو‌ی مدیا مولکول، اعلام کرد که نسخه‌ی آزمایشی Dreams امسال به دست طرفداران خواهد رسید؛ البته وی تاریخ مشخصی را ارائه نداد.

علاوه بر این، خبر بهتر این است که تمام ساخته‌های شما به نسخه‌ی اصلی بازی منتقل خواهند شد. این کار، بازی‌بازان را تشویق می‌کند تا قبل از زمان عرضه بازی با محیط کار آن آشنا شده و چیز شگفت انگیزی را خلق کنند. جالب است بدانید که شما براساس کاری که در بازی انجام می‌دهید، رتبه‌بندی خواهید شد.  پس می‌توانید برای پیدا کردن منابع مورد نیاز خود، به دنبال انیماتور‌های سطح ۵۰ یا آهنگساز‌های سطح ۱۰۰ بگردید.

عنوان Dreams در تاریخی نامشخص به صورت انحصاری برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد. به تازگی اطلاعات زیادی از این بازی منتشر شده است که می‌توانید آن‌ها را از این قسمت مشاهده کنید.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید