شرکت برداران وارنر ناشر بازی Cyberpunk 2077 خواهد بود

۱۱ مهر ۱۳۹۷ - ۲۲:۰۰

استودیوی سی‌دی پراجکت به تازگی و در جریان کنفرانسی رسما اعلام کرد که شرکت برادران وارن وظیفه‌ی توزیع و انتشار بازی محبوب و مورد انتظار Cyberpunk 2077 را در آمریکای شمالی به عهده خواهد داشت. 

استودیوی سی‌دی پراجکت و شرکت برادران وارنر سال‌های متمادی است که با یکدیگر همکاری می‌کنند. این شرکت وظیفه‌ی انتشار دو بازی قبلی استودیوی سی‌دی پراجکت یعنی Witcher 2 و Witcher 3 را به عهده داشته و حال به نظر می‌رسد که آن‌ها قراداد همکاری جدیدی را به امضا رسانده و شرکت برداران وارنر به عنوان ناشر بازی محبوب و مورد انتظار Cyberpunk 2077 فعالیت خواهد کرد. مایکل نواکوفسکی (Michal Nowakowski) ، مدیر استودیوی سی‌دی پراجکت رد، در رابطه با این همکاری اظهار داشت:

ما در زمینه‌ی انتشار بازی‌های  Witcher 2: Assassins of Kings و  Witcher 3: Wild Hunt با شرکت برادران وارنر همکاری کردیم. این شرکت وظیفه‌ی توزیع هر دوبازی را به نحو احسنت انجام داد. بنابراین ما با اطمینان کامل همکاری خود با این شرکت را وارد فاز جدیدی کردیم. Cyberpunk 2077 بزرگ‌ترین و جاه طلبانه‌ترین پروژه‌ی ما محسوب می‌شود و من از موفقیت‌هایی که می‌توانیم با همکاری یکدیگر به دست آوریم، بسیار هیجان زده هستیم.

از میان سایر اخبار منتشر شده در رابطه با بازی Cyberpunk 2077 می‌توان به شایعه‌ی انتشار این بازی در سال ۲۰۱۹ اشاره کرد که می‌توانید جزئیات کامل این خبر به همراه تحلیل گیم‌پلی بازی به قلم سعید آقابابایی را در وب‌سایت گیمفا مشاهده کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید