گیفت کارت
گیفت کارت

تریلر زمان عرضه بازی Evasion منتشر شد

۱۱ مهر ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۵

طبق جدیدترین اخبار دنیای بازی‌های ویدئویی، به تازگی تریلر زمان عرضه‌ی بازی Evasion منتشر شده که بخش‌های مختلفی از آن را به تصویر می‌کشد.

بازی Evasion در دسته عناوین اول شخص و اکشن قرار می‌گیرد که یک تجربه‌ی هیجان‌انگیز از یک بازی واقعیت مجازی را به کاربران ارائه می‌دهد. حال با توجه به نزدیک شدن به تاریخ انتشار بازی، شرکت سونی که وظیفه نشر آن را بر عهده دارد، تریلر زمان عرضه‌ی Evasion را منتشر کرده که بسیار جذاب به نظر می‌رسد.

طبق گفته سازندگان بازی در استودیو Archiact، بازی Evasion می‌تواند حس تجربه‌ی عناوین موفقی مثل Borderlands و DOOM را به کاربران منتقل کند اما این بار آن‌ها شاهد تجربه‌ی این بازی برروی پلتفرم پلی‌استیشن VR هستند. در جریان گیم‌پلی عنوان Evasion و در ابتدای بازی، چهار کلاس مختلف که هریک از ویژگی‌ها و جزئیات متفاوتی برخوردار هستند در دسترس کاربران قرار می‌گیرند و شما می‌توانید به همراه یکی دیگر از دوستان خود، یکی از این کلاس‌ها را انتخاب کرده و به تجربه‌ی بازی بپرداید. بعد از آن، بازی آغاز خواهد شد و موج‌های مختلفی از دشمنان که موجودات عجیب و غریب را شامل می‌شود، به سمت شما حمله خواهند کرد. می‌توانید برای نابودی آن‌ها از تکنیک‌های مختلفی استفاده کرده تا نبرد برای شما راحت‌تر شود. مثل ساخت سنگر دفاعی و استفاده از آن یا استفاده از مخفی‌کاری در برخی از محیط‌های بازی! در عنوان Evasion یک خط سلامتی برای کاربران در نظر گرفته شده که در صورت کاهش آن، می‌توانید آیتم‌های بهبود دهنده سلامت را یافت کرده و از آن‌ها استفاده کنید. البته پیشنهاد می‌شود در زمانی که حمله‌ی موج جدیدی از دشمنان آغاز می‌شود، با خط سلامتی پر به سراغ آن‌ها بروید. در نهایت سازندگان بازی به این موضوع اشاره کردند که می‌توانید مثل گیم‌پلی برخی از بازی‌های بتل رویال جدید، به صدای پای دشمنان گوش داده تا از موقعیت مکانی و فاصله آن‌ها با خودتان مطلع شوید.

در ادامه قادر خواهید بود تا تریلر زمان عرضه‌ی عنوان Evasion را تماشا کنید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰

بازی Evasion در تاریخ ۱۷ مهر ماه سال ۱۳۹۷ (۹ اکتبر سال ۲۰۱۸) به طور رسمی برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن VR،اچ‌تی‌سی ویو و آکیولس ریفت با قیمت ۴۰ دلار منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید