تریلر جدید بازی League of Legends با محوریت بازسازی شخصیت Ezreal

۱۱ مهر ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۵

چندی پیش تریلری جدید از بازی محبوب و پرطرفدار League of Legends منتشر شد که جزئیات بازسازی شخصیت Ezreal را به تصویر می‌کشد.

عنوان League of Legends یکی از بازی‌های معروف و مشهور چندنفره آنلاین است که همین حالا تعداد بسیار زیادی از بازیکنان در سراسر جهان، مشغول تجربه‌ی آن هستند. در این بازی، قهرمانان یا به اصطلاح هیرو (Hero) های مختلفی در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت که هریک ویژگی‌های متفاوتی نسبت به سایر قهرمانان دارد.

چند وقتی می‌شود که تیم سازنده‌ی بازی League of Legends یعنی استودیو ریوت گیمز (Riot Games) عملیات بازسازی و یا بازآفرینی برخی از قهرمانان این عنوان را شروع کرده و ما در تابستانی که گذشت، شاهد بازسازی جزئیات دو عدد از قهرمانان این بازی یعنی Nunu و Willump بودیم. حال به تازگی این استودیو در جدیدترین اعلامیه خود به کاربران اطلاع داده است که شخصیت Ezreal نیز در دسته قهرمانانی قرار می‌گیرد که بازسازی خواهد شد. به طور دقیق‌تر، سازندگان بازی همین حالا در حال کار برروی بازآفرینی این شخصیت هستند و ما می‌توانیم به‌زودی شاهد در دسترس قرار گرفتن نسخه‌ای جدید از این شخصیت باشیم.

همچنین جهت آشنایی بیشتر کاربران با نسخه‌ی بازسازی شده‌ی شخصیت Ezreal، یک تریلر جدید هم منتشر شده که می‌توانید در مدت زمان ۵۰ ثانیه به طور خلاصه نگاهی به این بازسازی داشته باشید. البته آن طور که در این تریلر جدید مشاهده کردیم، از نظر ویژگی‌ها و قابلیت‌هایی که در دسترس این قهرمان وجود دارد، تغییرات زیادی در آن نسبت به نسخه قبلی ایجاد نشده و ما شاهد همان ویژگی‌های قبلی هستیم. اما این شخصیت از یک حرکت ویژه برخوردار است که با دکمه W در بازی قابل انجام است که این قابلیت در نسخه‌ی بازسازی شده دچار تغییراتی شده است.

به نظر می‌رسد که سازندگان بازی، بیشتر تمرکز خود را در انجام بازسازی این قهرمان، برروی ویژگی‌های ظاهری و مشخصات اولیه وی گذاشته‌اند به طوری که ما شاهد تغییرات زیادی در ظاهر او هستیم و نسبت به قبل جذاب‌تر و زیباتر مشاهده می‌شود. در نهایت و در لحظه‌های آخر این تریلر، می‌توانید نگاهی به پوشش‌ها و لباس‌هایی داشته باشید که در آینده به عنوان محتویات اضافه، برای شخصیت Ezreal منتشر خواهد شد.

تریلر بازسازی شخصیت Ezreal:

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰

در انتها عوامل سازنده‌ی بازی اطلاعاتی خاصی در رابطه با تاریخ در اختیار قرار گرفتن نسخه‌ی بازسازی شده‌ی شخصیت Ezreal منتشر نکردند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید