قهرمانی جدید | نقدها و نمرات Astro Bot: Rescue Mission [به‌روزرسانی]

۱۳ مهر ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۰

از زمان معرفی پلی‌استیشن وی‌آر تاکنون شاهد انتشار بازی‌های بزرگ و کوچک، ضعیف و قوی بسیاری برای این پلتفرم بوده‌ایم. اما اگر هیچ‌کدام از عناوین منتشر شده نتوانسته‌اند شما را برای خرید این هدست واقعیت مجازی ترغیب کنند، شاید بهتر باشد نگاهی به نقدها و نمرات بازی Astro Bot: Rescue Mission بیاندازید.

Astro Bot: Rescue Mission عنوانی پلتفرمر و اکشن، ساخته‌ شده توسط استودیو ژاپن (Japan Studio) و قهرمان جدید پلتفرم پلی‌استیشن است. توسعه‌دهندگان نهایت تلاش خود را کرده‌اند تا در این بازی از تمام ظرفیت پلی‌استیشن وی‌آر استفاده کرده و عنوانی شایسته برای این پلتفرم تولید کنند. Astro Bot: Rescue Mission با ۲۰ مرحله و ۶ باس بزرگ، ۲۶ چالش اضافی و استفاده از قابلیت‌های مختلف کنترلر Dualshock 4 تلاش کرده است تا ژانر پلتفرمینگ را از نو تعریف کند؛ تلاشی که به نظر به ثمر نشسته است. در ادامه با نقدها و نمرات این بازی با وب‌سایت گیمفا همراه باشید.

Gaming Age: 100/100

Astro Bot: Rescue Mission عنوان فوق‌العاده سرگرم و درگیرکننده‌ای است و پیشرفتی منفجرکننده برای پلی‌استیشن وی‌آر محسوب می‌شود. ۳۹٫۹۹ دلار مبلغی کاملاً مناسب برای تمام محتویاتی است که در این‌جا تجربه خواهید کرد. از همان زمانی که شروع به انجام بازی می‌کنید، متوجه می‌شوید که متوقف کردنِ آن برای شما بسیار سخت است. بازی‌هایی مانند این عنوان، دلیل اصلی علاقه‌ی بسیار من به پلی‌استیشن وی‌آر است. اگر از کاربران پلی‌استیشن وی‌آر هستید، حتماً این بازی را تجربه کنید. نمی‌توانم به اندازه‌ی کافی این عنوان را به شما توصیه کنم!

Road to VR: 100/100

یک بازی عالی، نتیجه‌ای امیدوارکننده از سوی گروهی از توسعه‌دهندگان و طراحان با استعدادی که با ساخت یک بازی در یک مدیوم جدید مانند واقعیت مجازی، خود را ثابت کرده‌اند. این بازی به طرز ماهرانه‌ای، هر ایده‌ای که معرفی می‌کند را به اجرا درمی‌آورد. از انیمیشن‌های عالی گرفته تا طراحی هنری و جلوه‌های ویژه، همه و همه سراسر جذاب هستند.

IGN Japan: 100/100

بیش از ۲۰ سال پیش Super Mario 64 قابلیت‌های یک بازی پلتفرمینگ ۳ بعدی را به ما نشان داد. اکنون نیز Astro Bot: Rescue Mission این‌جا است تا همین کار را برای بازی‌های واقعیت مجازی انجام دهد.

PlayStation Universe: 95/100

این عنوان به سادگی بهترین بازی پلتفرمر منتشر شده‌ در سال جاری برروی پلی‌استیشن و‌ی‌آر است. Astro Bot: Rescue Mission عنوانی است که نشان می‌دهد بازی‌های واقعیت مجازی چگونه باید به سمت جلو جرکت کنند. خرید این بازی اجباری است.

Attack of the Fanboy: 90/100

Astro Bot: Rescue Mission یک ماجراجویی سکوبازی لذت‌بخش برای پلی‌استیشن وی‌آر است. این بازی به سادگی یکی از بهترین پلتفرمرهای ساخته شده برای واقعیت مجازی محسوب می‌شود و عنوانی عالی برای اضافه شدن به تمامی مجموعه‌های پلی‌استیشن وی‌آر به شمار می‌آید.

Metro Game Central: 90/100

سرگرم‌کننده‌ترین و چشم‌نوازترین بازی برروی پلی‌استیشن وی‌آر با مقیاسی باورنکردنی و تخیلی بی‌حد و مرز.

Critical Hit: 90/100

Astro Bot: Rescue Mission به تنهایی می‌تواند یک عنوان پلتفرم خوب باشد اما به گونه‌ای از واقعیت مجازی استفاده کرده است که پا را فراتر از آن نهد. دلپذیر و لذت‌بخش، یکی از بهترین بازی‌های واقعیت مجازیِ ساخته شده و عنوانی ضروری برای تمامی دارندگان پلی‌استیشن وی‌آر.

UploadVR: 85/100

Astro Bot: Rescue Mission برای رونق دادن و تصاحب تخت پادشاهی پلی‌استیشن وی‌آر این‌جا نیست چراکه در حال حاضر بازی‌های دیگری نیز هستند که سعی در انجام چنین کاری دارند. این بازی در عوض با گیم‌پلی فوق‌العاده درگیرکننده در یکی از محبوب‌ترین ژانرهای بازی‌های ویدئویی، هیجانِ دیدنِ دنیای مجازی را به زندگی واقعی تزریق کرده و عبارت “نتایج شگفت‌انگیز” را معنی می‌کند. این بازی  یادآوری می‌کند در زمانی که رقیبی در مسیر وجود ندارد، یک بازی واقعیت مجازی تا چه اندازه می‌تواند شگفت‌انگیز باشد. تجربه‌ی این عنوان برای تمامی دارندگان پلی‌استیشن وی‌آر واجب و ضروری است.

VRFocus: 80/100

باوجود این‌که Astro Bot: Rescue Mission به فریبندگی Moss یا کیفیت Super Mario Odyssey نیست اما یک پلتفرمر سنتی عالی در حیطه‌ی واقعیت مجازی است چراکه برخی از بهترین ویژگی‌های عناوین پلتفرمر ۲ بعدی و ۳ بعدی قدیمی را به گونه‌ای با واقعیت مجازی ترکیب کرده است که احساس تکرار به شما دست نمی‌دهد. این یک راه سرگرم‌کننده و شاد برای گذراندن وقت برروی واقعیت مجازی است و ارزش امتحان کردن را دارد.

SpazioGames: 78/100

ساده و سرگرم‌کننده. این بازی از تمامی قابلیت‌های پلی‌استیشن وی‌آر استفاده می‌کند. از طرفی دیگر اما ممکن است به پایان رساندن بازی، بسیار خطی و آسان باشد.

Destructoid: 75/100

Astro Bot: Rescue Mission مانند قهرمان نام‌دارش، کار خود را به خوبی انجام داده است.

 

Astro Bot: Rescue Mission هم‌اکنون به صورت انحصاری برروی پلتفرم‌ پلی‌استیشن ۴ و هدست پلی‌استیشن وی‌آر در دسترس قرار دارد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید