تریلر جدیدی از نسخه رایانه‌های شخصی Killer7 منتشر شد

۸ مهر ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۰

شرکت نیس آمریکا (NIS America) در فصل پائیز سال جاری، بازی کالت و کلاسیک Killer7 را برای رایانه‌های شخصی عرضه خواهد کرد. این بازی در اصل برای کنسول گیم‌کیوب منتشر شده است. اوایل ماه جاری میلادی، تریلری از این بازی منتشر شد که برروی سه قاتل قابل بازی آن تمرکز داشت و به تازگی نیز، ویدئویی از چهار شخصیت دیگر و نهایی این بازی منتشر شده است.

چهار قاتل این بازی که در این تریلر هم حضور دارند، ماسک دِ اسمیت (Mask de Smith) ملقب به The Wrestler، کویوته اسمیت ملقب به The Thief، کائده اسمیت ملقب به Barefoot و کان اسمیت ملقب به The Punk هستند. هر کدام از این شخصیت‌ها، قابلیت‌ها و توانایی‌های منحصر به فرد خود را دارند. ماسک د اسمیت می‌تواند از مهارت‌های کشتی خود استفاده کند. کویوته اسمیت می‌تواند بپرد و سریع دزدی کند. کائده اسمیت می‌توان حمام خون راه بیاندازد و کان اسمیت هم سرعت فوق‌العاده‌ای دارد.

برای آن دسته از افرادی که با این بازی آشنائی ندارند باید بگوئیم که عنوان Killer 7 روایتگر داستان یک قاتل زیر زمینی به نام هارمن اسمیت (Harman Smith) است، او با ۷ شخصیت مختلف و خطرناک خود در دنیای واقعی ظاهر می‌شود و به همین سبب مردم از او به عنوان Killer 7 یاد می‌کنند. شما با در دست گرفتن کنترل این قاتل شناخته شده، باید شخصیت شرور داستان Kun Lan را شکست دهید و جلوی نقشه‌های او برای فتح دنیا را بگیرید و گروهک انتحاری او با نام Heaven Smile را از بین ببرید.

بازی Killer7 در سال ۲۰۰۵ میلادی عرضه شد و توانست نظر مثبت منتقدان و بازی‌بازان را برانگیزاند. این بازی پس از عرضه، به عنوانی کالت و کلاسیک تبدیل شد.

در ادامه می‌توانید جدیدترین تریلر منتشر شده از این بازی را از زیر مشاهده و در صورت تمایل آن را دریافت کنید. بازی Killer7 در تاریخ نامشخصی از فصل پائیز امسال، برای رایانه‌های شخصی در دسترس قرار خواهد گرفت.

دریافت تریلر با کیفیت ۴۸۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۷۲۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید