شخصیت Sephiroth به بازی Dissidia Final Fantasy Opera Omnia راه یافت

۸ مهر ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۰

با انتشار تریلری، رسماً اعلام شد که شخصیت سفیروث (Sephiroth) از بازی Final Fantasy VII به بازی محبوب و موبایلی Final Fantasy Opera Omnia راه خواهد یافت.

برای بازکردن (به اصطلاح آنلاک کردن) این شخصیت و دسترسی به آن، بازی‌بازان باید نخستین رویداد او را به سرانجام برسانند. پس از تکمیل این ماموریت، شخصیت سفیروث به فهرست شخصیت‌های قابل بازی این عنوان، اضافه خواهد شد. اگر تازه قصد دارید تا به تجربه بازی Final Fantasy Opera Omnia بپردازید، باید فصل نخست این بازی را به پایان برسانید تا به رویداد سفیروث دسترسی پیدا کنید.

بازی موبایل Final Fantasy، کار شگفت‌انگیزی با اضافه کردن شخصیت‌های محبوب این سری انجام داده است. تقریباً بیشتر شخصیت‌های این سری از نسخه‌های اول آن، در بازی Dissidia Final Fantasy Opera Omnia در دسترس قرار دارند.

تریلر جدید بازی Dissidia Final Fantasy Opera Omnia را محوریت شخصیت سفیروث، شخصیت شرور نمادین این سری بازی‌های ویدئویی را می‌توانید از زیر مشاهده و در صورت تمایل آن را دریافت کنید. بازی Dissidia Final Fantasy Opera Omnia در حال حاضر برای تلفن‌های همراه اپل و گوشی‌های مبتنی بر اندروید، به صورت رایگان در دسترس قرار دارد.

دریافت تریلر با کیفیت ۴۸۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۷۲۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید