شایعه: Cyberpunk 2077 سال ۲۰۱۹ میلادی عرضه خواهد شد

۸ مهر ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۳

گزارش‌ها و گمانه‌زنی‌های مختلف، حکایت از عرضه بازی Cyberpunk 2077 در سال ۲۰۲۰ میلادی دارند. هرچند سی‌دی پراجکت رد (CD Projekt Red) هنوز در خصوص تاریخ عرضه این بازی مورد انتظار صحبت نکرده است، اما می‌توان انتظار عرضه آن در سال آینده میلادی را داشت. در همین راستا، اخیراً Bilkom، ناشر ترکیه‌ای، مدعی شده که ساخته جدید استودیوی سی‌دی پراجکت رد، سال ۲۰۱۹ میلادی عرضه خواهد شد.

اخیراً Bilkom توییتی درباره بازی Cyberpunk 2077 در شبکه اجتماعی توییتر منتشر کرده که و به این نکته اشاره کرده که بازی جهان باز جدید سی‌دی پراجکت رد، در تاریخ نامشخصی از سال ۲۰۱۹ میلادی عرضه خواهد شد. البته این توییت به زبان ترکیه‌ای است اما به وضوح مشخص است که به عرضه این بازی در سال ۲۰۱۹ میلادی اشاره دارد. این توییت را از زیر می‌توانید مشاهده کنید:

سوال اصلی این است که آیا Bilkom از اطلاعات جدیدی خبر دارد یا تنها حدس و گمان خود در این باره را مطرح کرده است. Bilkom ناشر و توزیع کننده بازی‌های ویدئویی در بازار ترکیه است و تاکنون سابقه همکاری با شرکت سی‌دی پراجکت رد را هم دارد. آن‌ها عرضه بازی The Witcher 3: Wild Hunt را در ترکیه بر عهده داشته‌اند.

این شرکت تاکنون با دیگر شرکت‌های بزرگ از جمله اپل (Apple) و سرگرمی‌های تعالمی برادران وارنر (Warner Bros. Interactive Entertainment) هم همکاری کرده است و از این لحاظ، شرکت معتبری است.

بازی Cyberpunk 2077 مدت زمان زیادی است که در دست ساخت و توسعه قرار دارد. هرچند معرفی رسمی این بازی در جریان E3 امسال اتفاق افتاد. احتمال میان نسلی بودن این بازی هم دور از ذهن نیست.

در راستای دیگر اخبار مرتبط با بازی Cyberpunk 2077، اخیراً استودیوی لهستانی سی‌دی پراجکت رد بیان داشته است که این بازی، تغییراتی بنیادی در صنعت بازی‌سازی ایجاد خواهد کرد. همچنین گفته شده است که زیاده‌روی در استفاده از بهبودهای رباتیک، عواقب خاصی خواهد داشت. چندی پیش، مقاله‌ای در رابطه با گیم‌پلی این بازی توسط سعید آقابابایی با عنوان « قدرت نمایی به سبک CD Project | نگاهی به گیم پلی بازی Cyberpunk 2077» در گیمفا منتشر شد که می‌توانید از این نشانی به مطالعه آن بپردازید. از سوی دیگر، برای کسب اطلاعات بیشتر از این بازی، می‌توانید مصاحبه با طراح مراحل آن را هم از این نشانی بخوانید.

بازی Cyberpunk 2077 در حال حاضر برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دست ساخت و توسعه قرار دارد. متاسفانه هنوز تاریخ عرضه مشخصی برای این بازی اعلام نشده است.

0
0

نظرات

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.