گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

مزایای پیش خرید بازی Tropico 6 اعلام شد + تریلر جدید

مزایای پیش خرید بازی Tropico 6 اعلام شد + تریلر جدید

طرفداران سری بازی‌های استراتژی Tropico، در حال حاضر می‌توانند از طریق فروشگاه الکترونیکی کالیپسو شاپ (Kalypso Shop)، نسخه رایانه‌های شخصی جدیدترین نسخه این سری یعنی عنوان Tropico 6 را پیش خرید کنند؛ در همین راستا و با پیش خرید این بازی، می‌توانید به نسخه بتای این بازی و محتویات درونِ بازی جداگانه، دسترسی پیدا کنید. البته محتویات درون بازی، بستگی به نسخه‌ای دارد که قصد پیش خرید آن را دارید. در صورت پیش خرید Tropico 6، به تخفیفی ۱۰ درصدی هم دسترسی خواهید داشت؛ این در حالی است که اگر به تازگی عضو جامعه مخاطبین شرکت کالیپسو شده‌اید، به تخفیفی ۱۵ درصدی دسترسی خواهید داشت.

دو نسخه متفاوت از بازی Tropico 6 برای پیش خرید در دسترس قرار دارد. نسخه استاندارد (Standard Edition) که با تخفیفی ۱۰ درصدی در دسترس قرار دارد و در صورت پیش خرید آن، می‌توانید به تجربه نسخه بتای این بازی بپردازید. نسخه اِل پرز (El Prez Edition) هم ۱۰ درصد تخفیف دارد و به اضافه دسترسی به نسخه بتا، شامل محتویات اضافه برای بازی Tropico 6 می‌شود که از جمله این محتویات می‌توان به لباس گردشگری ال پرز، پارک فلامینگو برای کاخ ریاست جمهوری، موسیقی متن این بازی و تقویمی دیجیتالی اشاره کرد.

نسخه بتای بازی Tropico 6 شامل بخش آموزشی تمام چهار ناحیه این بازی و دو نقشه‌ی سندباکس (Sandbox) می‌شود که سیستم مجمع الجزایر جدید بازی Tropico را نشان می‌دهد. همچنین دو ماموریت کامل هم برای این نسخه منظور شده است.

از سوی دیگر، به تازگی تریلر لایو اکشن جدیدی هم از این بازی منتشر شده است که از زیر می‌توانید آن را مشاهده و در صورت تمایل، دریافتش کنید. نسخه جدید سری بازی‌های Tropico، قصد دارد تا علاوه بر جلب رضایت بازی‌بازان قدیمی این سری، دیگر بازی‌بازان را هم به این سری جذب کند. بازی Tropico 6 در سال ۲۰۱۹ میلادی برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، رایانه‌های شخصی، مک و لینوکس عرضه و منتشر خواهد شد.

دریافت تریلر با کیفیت ۴۸۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۷۲۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۱۰۸۰P

12345678910(6 رای, میانگین آرا 8٫17 از 10 )
Loading...

ADS

نظرات

  1. فیلم رجب هم همینجوریه آدم یاد باب اسفنجی میفته Laugh

    5Thumb up 2Thumb down
عضویت در سایت

Register For This Site

دریافت رمز جدید

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت