همه می‌توانند به محتویات Thronebreaker: The Witcher Tales دسترسی داشته باشند

۸ مهر ۱۳۹۷ - ۲۱:۱۵

معمولاً محتویات اضافه‌ی پیش‌خرید بازی‌ها تنها به کسانی تعلق می‌گیرد که بازی مورد نظر را پیش‌خرید کرده باشند. در نتیجه بازی‌بازانی که آن عنوان را به صورت عادی خرید‌اری کنند از برخی آیتم‌ها و محتویات محروم خواهند شد. اما این موضوع برای بازی Thronebreaker: The Witcher Tales صدق نمی‌کند.

آقای مارسین ایوینسکی (Marcin Iwinski)، یکی از مؤسسین استودیو سی‌دی پراجکت رد (CD Project Red)، توضیح داده است که این موضوع برای عنوان Thronebreaker: The Witcher Tales به چه شکل خواهد بود. توسعه دهندگان سیاست خود در قبال محتویات در انحصار پیش‌خرید را مشخص کرده‌اند.

ما نمی‌خواهیم شما را به وسیله‌ی محتویات انحصاری به سمت خود بکشانیم. از نظر ما، پیش‌خرید‌ها در مورد انتظارات، هیجان و از همه مهم‌تر، پشتیبانی کردن از استودیو‌ها و بازی‌هایی که شما دوست دارید، هستند. پس اگر از چیزی که در پیش نمایش‌ها خوانده و دیده‌اید خوشتان آمد، ما پیش‌خرید شما را با کمال میل می‌پذیریم. اما اگر به زمان بیشتری نیاز دارید و ترجیح می‌دهید که منتظر نقد‌های بازی باشید، نیاز به عجله نیست. شما می‌توانید بازی را پس از عرضه تهیه کنید؛ هیچکدام از محتویات بازی را از دست نخواهید داد.

این توضیحات نشان می‌دهند که سی‌دی پراجکت رد قصد ندارد تا از موفقیت عنوان Witcher 3 سوء استفاده کند.

در ادامه، آقای ایوینسکی کمی در مورد خود بازی Thronebreaker: The Witcher Tales توضیح داد:

Thronebreaker یک داستان اصلی Witcher است که بیش از ۳۰ ساعت داستان و بیش از ۷۵ مرحله‌ی فرعی دارد. در همین حال، عنوانی است که به شما اجازه می‌دهد تا یک ارتش را به سمت مکان‌های کشف نشده‌ی دنیای Witcher رهبری کنید. تمام این موارد به کمک مبارزات داستان محوری که بر پایه‌ی مکانیک‌های کارت بازی GWENT شکل گرفته، ممکن شده است.

در ادامه لیست آیتم‌های دیجیتالی عنوان Thronebreaker: The Witcher Tales قرار گرفته است. همان‌طور که پیش‌تر گفته شد، تمام بازی‌بازان به آن‌ها دسترسی خواهند داشت.

  • موسیقی رسمی Thronebreaker
  • نسخه‌ی دیجیتالی کتاب هنری GWENT که توسط شرکت دارک هورس (Dark Horse) تهیه شده است
  • تصاویر مفهوهی و نقشه‌ی Lyria
  • رمان گرافیکی Witcher با نام “Fox Children” که توسط دارک هورس ساخته شده است
  • دو عنوان مخصوص بازی‌باز برای عنوان GWENT: The Witcher Card Game
  • دو آواتار مخصوص بازی‌باز برای عنوان GWENT: The Witcher Card Game
  • ۵  premium kegs برای بازی GWENT: The Witcher Card Game

عنوان Thronebreaker: The Witcher Tales در تاریخ سه‌شنبه ۱ آبان ماه ۱۳۹۷ (۲۳ اکتبر ۲۰۱۸ میلادی) برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. بازی‌بازان کنسول‌های نسل هشتم می‌توانند این عنوان را با کمی تاخیر و در تاریخ سه‌شنبه ۱۳ آبان ماه ۱۳۹۷ (۳ دسامبر ۲۰۱۸ میلادی) تجربه کنند. جهت مشاهده اولین تریلر گیم‌پلی بازی به این‌جا مراجعه کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید