شایعه: بازی جدید راک استدی Justice League: Crisis نام دارد

۷ مهر ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۰

کم و بیش همه می‌دانیم که استودیوی راک استدی، سازنده‌ی بازی Batman Arkham Knight، در حال حاضر مشغول ساخت پروژه‌ی جدیدی است؛ پروژه‌ای که پیوسته شایعات بسیاری از آن به بیرون درز می‌کند. حال تازه ترین شایعات، اطلاعات و جزئیات بسیاری از این بازی و شخصیت‌های آن به اشتراک می‌گذارند. بر اساس شایعات، بازی جدید این استودیو Justice League: Crisis نام دارد و شخصیت‌هایی به مانند بتمن، سوپر من و واندروومن در آن حضور خواهند داشت.

شایعات زیادی در رابطه با پروژه‌ی جدیدی استودیوی راک استدی در فضای مجازی منتشر شده است؛ از پروژه‌ی کنسل شده‌ی Justice League گرفته تا ساخت عنوانی بر اساس سوپرمن. اگرچه استودیوی راک استدی در مقطعی ساخت بازی سوپرمن را تکذیب کرد اما بر اساس اطلاعات منتشر شده این طور به نظر می‌رسد که شایعات اخیر چندان بی‌راه نبوده‌اند.

به تازگی یکی از کاربران وب‌سایت رددیت به نام ۴Chan اطلاعات و جزئیاتی را از پروژه‌ی جدید استودیوی راک استدی به اشتراک گذاشته است. به گفته‌ی وی، پروژه‌ی جدید Justice League نام خواهد داشت. استودیوی راک استدی هنوز نام نهایی آن را انتخاب نکرده و نام‌هایی به مانند Justice League: Crisis ،Justice League: New Crisis و Justice League: Infinite Crisis برای این پروژه در نظر گرفته شده‌اند. اگرچه به نظر می‌رسد نام نهایی Justice League: Crisis باشد زیرا اگر جستجوی کوتاهی در گوگل داشته باشید، دامنه‌ای با نام justiceleaguecrisis.com را خواهید یافت که توسط شرکت برادران وارنر به ثبت رسیده و حتی در سال ۲۰۱۸ نیز تمدید شده است.

بر اساس اطلاعات منتشر شده، بازی Justice League: Crisis به صورت تک نفره/ کوآپ خواهد بود و بازی‌بازان قادرند تا میان شخصیت‌های بازی جابجا شوند؛ دقیقا به مانند بازی Batman Arkham Knight. همچنین آن‌ها قادر خواهند بود تمام بازی را به صورت تک نفره یا به صورت تعاملی ( کوآپ) تجربه کنند. البته بازی دارای بخش چند نفره‌ی جداگانه نیز خواهد بود. همچنین کاربر مورد نظر اشاره کرده است که برای این بازی بسته‌های الحاقی متتعدی منتشر می‌شود که به صورت اپیزودیک و مشابه فصل اول Hitman در دسترس خواهند بود. توجه شما را به سایر اطلاعات منتشر شده در قسمت پایین جلب میکنم:

  • پلتفرم‌های مقصد: اکس باکس اسکارلت ( Xbox Scarlet)، پلی‌استیشن ۵ و رایانه‌های شخصی. اواخر امسال (۲۰۱۸) اطلاعات جدیدی از کنسول اکس‌ باکس اسکارلت منتشر می‌شود و مایکروسافت اوایل ۲۰۱۹ رسماً از آن رونمایی خواهد کرد. پلی‌استیشن ۵ نیز اوایل سال ۲۰۱۹ معرفی می‌شود.
  • شخصیت‌ها: سوپرمن، بتمن، واندروومن، فلش ( که احتمال قریب به یقین والی خواهد بود)، گرین لنترن (هال جردن)، سایبرگ و آکوامن.
  • شهرها: شهرهای متروپلیس، گاتهام، کی‌استون (دلیل حضور Kid Flash یا والی در بازی) در بازی حضور دارند. به علاوه شهرهای بیشتری در قالب بسته‌های الحاقی به بازی اضافه خواهند شد. سطح جزئیات شهرهای بازی دقیقا به مانند Arkham knight است اما نسبت به این بازی شاهد نقشه‌های بزرگ‌تر هستیم.
  • شخصیت شرور بازی: Starro، شخصیت منفی و شرور اصلی بازی خواهد بود اما همان‌طور که اشاره شد، شخصیت‌های شرور دیگری هم‌چون Brainiac و Darkseid در قالب بسته‌های الحاقی به بازی اضافه می‌شوند.
  • گیم‌پلی: گیم‌پلی بازی تقریبا مشابه Arkham Knight است با این تفاوت که گیم‌پلی در این بازی به سبب وجود شخصیت‌هایی که توانایی پرواز دارند، کمی آزادانه‌تر خواهد بود.
  • بسته‌های الحاقی: پس از انتشار، به مرور زمان بسته‌های الحاقی متعددی عرضه می‌شوند که شخصیت‌های قابل بازی و شهرهای جدیدی را به بازی اضافه خواهند کرد که از جمله‌ی آن‌ها می‌توان به شخصیت‌های گرین اِرو، هاوک‌گرل (Hawkgirl)، مارشن من‌هانتر (Martian Manhunter ) و بسیاری دیگر اشاره کرد. این‌طور به نظر می‌رسد استودیوی راک استدی قصد ساخت بازی را دارد که به مانند بازی‌هایی چون GTA V و Destiny سال‌ها در بازار باقی بماند و پیوسته بسته‌های الحاقی یا به‌روز‌رسانی‌هایی برای این بازی منتشر شود و محتویات جدیدی به آن اضافه کنند.

شاید شما این موضوع را یک شایعه در نظر بگیرید اما جالب است بدانید هر زمان که شایعه‌ای در رابطه با پروژه‌ی جدید استودیوی راک استدی در وب‌سایت رددیت و در بخش بازی Batman منتشر می‌شد، مدیران وب‌سایت آن را به بخش شایعات منتقل می‌کردند اما این پست به صورت کلی از آن قسمت حذف شد که این موضوع شایعات منتشر شده را قوت می‌بخشد. در هر صورت هنوز راک استدی این موضوع را تایید و یا تکذیب نکرده است و همچنان باید اطلاعات منتشر شده را در حد یک شایعه در نظر بگیریم؛ شایعه‌ای که دیر یا زود تکلیف آن روشن می‌شود.

با توجه به اطلاعات منتشر شده، لطفا نظرات خود را در رابطه با بازی جدید استودیوی راک استدی را با ما به اشتراک بگذارید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید