زمان خاموش شدن سرورهای Wildstar اعلام شد

۷ مهر ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۰

شرکت کره‌ای ان‌سی سافت (NCSoft) قصد دارد که ظرف مدت دو ماه سرورهای عنوان نقش‌آفرینی آنلاین (MMORPG) علمی-تخیلی Wildstar را خاموش کند اما هنوز برنامه‌هایی برای هواداران در نظر گرفته شده است.

متاسفانه وقت بازی Wildstar رسیده است تا در زمینه تعطیلی سرورهای خود، به جمع دیگر عناوین MMO یک دهه گذشته بپیوندد. استودیو کارباین (Carbine Studios) که این عنوان را ساخته بود، مدتی می‌شود  برای همیشه تعطیل شده و شرکت ان‌سی سافت هم در راستای این مهم اعلام کرده است که به پشتیبانی از سرورهای Wildstar در ۷ آذر ۱۳۹۷ (۲۸ نوامبر ۲۰۱۸) پایان خواهد داد.

هواداران این بازی می‌توانند در ایام باقی ماننده تمامی رویدادهای Double XP ،Glory Days ،Power Prestige و Blessing of Essence را تجربه کنند. به‌روزرسانی جدیدی که این بازی قرار است دریافت کند، خرید‌های درون بازی که با پول واقعی صورت می‌گیرند را پایان خواهد داد و میزان آیتم‌هایی که Omnibit ارائه می‌کند افزایش یافته است. بازگشت مبلغ‌های پرداخت شده برای خریدهای بعد از ۱ جولای و حساب‌های Signature Memberships بعد از ۲۶ سپتامبر، از ۳ اکتبر محاسبه و آغاز می‌شود.

بازی علمی-تخیلی Wildstar در سال ۲۰۱۴ میلادی بود که عرضه شد و برای تجربه آن باید اشتراک تهیه می‌کردید. سال بعد این عنوان به صورت رایگان با پرداخت‌های درون برنامه‌ای در استیم عرضه شد. باعث تاسف است که بعد از اقدامات فروان برای این بازی، WildStar باز هم نتوانست در این دور و زمانه عناوین MMO پای خود را ثابت کند.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید